En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تأکید فرماندار بهارستان بر اتخاذ تدابیر پیشگیرانه برای مقابله با پدیده خشکسالی

تأکید فرماندار بهارستان بر اتخاذ تدابیر پیشگیرانه برای مقابله با پدیده خشکسالی فرماندار بهارستان با اشاره به شرایط اقلیمی، میزان بارش‌ها و کمبود ذخایر آب و همچنین بالا بودن میزان مصرف آب، به تشریح آثار و عوارض پدیده خشکسالی پرداخت و اظهار داشت: با چنین شرایطی از هم‌اکنون باید به فکر اتخاذ تدابیر پیشگیرانه برای مقابله با پدیده خشکسالی بود.
يکشنبه 13 ارديبهشت 1394

مدیر کل شوراها و شهرداری‌های کشور در شهرستان بهارستان: فعالیت شوراها زمینه‌ساز توسعه اجتماعی و فرهنگی جامعه است

مدیر کل شوراها و شهرداری‌های کشور در شهرستان بهارستان: فعالیت شوراها زمینه‌ساز توسعه اجتماعی و فرهنگی جامعه است مدیر کل دفتر امور شوراها و شهرداری‌های کشور در همایش روز ملی شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بهارستان گفت: فعالیت شوراها؛ زمینه‌ساز مشارکت مردم در برنامه‌ریزی برای توسعه سیاسی، اجتماعی و فرهنگی است.
يکشنبه 13 ارديبهشت 1394

فرماندار بهارستان: دانشگاه نقش مؤثری در فرایند توسعه و تعالی و پیشرفت جامعه دارد

 فرماندار بهارستان: دانشگاه نقش مؤثری در فرایند توسعه و تعالی و پیشرفت جامعه دارد فرماندار شهرستان بهارستان در جمع اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور گفت: دانشگاه نقش مؤثری در فرایند رشد و توسعه و تعالی و پیشرفت جامعه دارد.
يکشنبه 13 ارديبهشت 1394

اولین جلسه کارگروه آب، خاک و کشاورزی شهرستان بهارستان برگزار شد

اولین جلسه کارگروه آب، خاک و کشاورزی شهرستان بهارستان برگزار شد اولین جلسه کارگروه آب، خاک و کشاورزی شهرستان بهارستان در سال 1394 برگزار شد.
يکشنبه 13 ارديبهشت 1394

دیدار فرماندار بهارستان با خانواده شهیدان جان‌کن و موسوی

دیدار فرماندار بهارستان با خانواده شهیدان جان‌کن و موسوی فرماندار بهارستان در ادامه دیدارهای منظم با خانواده های گرانقدر شاهد و ایثارگر، همزمان با گرامیداشت هفته کار و کارگر، با حضور در منزل خانواده‌های معظم شهدای کارگر احمد جان‌کن و میراژدرموسوی به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
پنجشنبه 10 ارديبهشت 1394

همایش روز ملی شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بهارستان برگزار شد

همایش روز ملی شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بهارستان برگزار شد همزمان با فرا رسیدن روز شوراها، همایش روز ملی شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بهارستان با حضور افشار مدیر کل دفتر امور شوراها و شهرداری‌های وزارت کشور برگزار شد.
سه شنبه 8 ارديبهشت 1394

گزارش تصویری از همایش روز ملی شوراهای شهر و روستا در شهرستان بهارستان

گزارش تصویری از همایش روز ملی شوراهای شهر و روستا در شهرستان بهارستان گزارش تصویری از همایش روز ملی شوراهای شهر و روستا در شهرستان بهارستان با حضور افشار مدیرکل دفتر امور شوراها و شهرداریهای وزارت کشور
سه شنبه 8 ارديبهشت 1394

فرماندار بهارستان: ملاقات عمومی مسئولان با مردم با نگاه اثربخش برای روان سازی امور و رفع مشکلات مردم صورت می‌پذیرد

فرماندار بهارستان: ملاقات عمومی مسئولان با مردم با  نگاه اثربخش برای روان سازی امور و رفع مشکلات مردم صورت می‌پذیرد سلیمان پور در جلسه ملاقات عمومی فرماندار با شهروندان شهرستان بهارستان، دیدار چهره به چهره مسئولان با مردم را با نگاه اثربخش و با هدف روان سازی امور برای رسیدگی و رفع مشکلات مردم خواند.
سه شنبه 8 ارديبهشت 1394

فرماندار بهارستان از نظارت و بازرسی منظم و مستمر از ادارات و مراکز دولتی خبر داد

فرماندار بهارستان از نظارت و  بازرسی منظم و مستمر از ادارات و مراکز دولتی خبر داد فرماندار شهرستان بهارستان بر نظارت و بازرسی منظم از ادارات به منظور بهبود عملکرد نظام اداری، ارتقای سطح کیفی فعالیت های کارکنان و تکریم ارباب رجوع تأکید کرد.
يکشنبه 6 ارديبهشت 1394

فرماندار بهارستان: رودخانه شادچای از تهدید زیست محیطی به یک فرصت تفریحی و گردشگری تبدیل می شود

فرماندار بهارستان: رودخانه شادچای از تهدید زیست محیطی به یک فرصت تفریحی و گردشگری تبدیل می شود فرماندار بهارستان با تشریح آخرین وضعیت پروژه رودخانه شادچای از تداوم بهسازی و ساماندهی این رودخانه خبر داد.
شنبه 5 ارديبهشت 1394