En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

طرح سرشماری کشاورزی شهرستان بهارستان با موفقیت به پایان رسید

طرح سرشماری کشاورزی شهرستان بهارستان با موفقیت به پایان رسید همزمان با پایان رسیدن طرح سرشماری عمومی کشاورزی، فرماندار بهارستان از اجرای موفقیت آمیز این طرح در شهرستان بهارستان خبر داد.
دوشنبه 26 آبان 1393

انتخابات هیئت مدیره تعاونی نانوایان شهرستان بهارستان برگزار شد

انتخابات هیئت مدیره تعاونی نانوایان شهرستان بهارستان برگزار شد انتخابات هیئت مدیره تعاونی نانوایان شهرستان بهارستان با حضور معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری برگزار شد.
شنبه 24 آبان 1393

جلسه برنامه ریزی گرامیداشت هفته بسیج شهرستان بهارستان تشکیل شد

جلسه برنامه ریزی گرامیداشت هفته بسیج شهرستان بهارستان تشکیل شد معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان بهارستان در جلسه گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: با ترویج تفکر بسیجی و کار برای رضای خدا به تمامی اهداف و قله های موفقیت دست خواهیم یافت.
شنبه 24 آبان 1393

سازمان های مردم نهاد بهارستان در مسیر توسعه / دو تشکل دیگر به سازمان های مردم نهاد شهرستان بهارستان افزوده شد

سازمان های مردم نهاد بهارستان در مسیر توسعه / دو تشکل دیگر به سازمان های مردم نهاد شهرستان بهارستان افزوده شد با برگزاری جلسات توجیهی هیات موسسان، دو سازمان مردم نهاد دیگر فعالیت خود را آغاز کردند
چهارشنبه 21 آبان 1393

پنجمین جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بهارستان برگزار شد

پنجمین جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بهارستان برگزار شد جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بهارستان به ریاست معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و اعضای این کمیسیون در محل فرمانداری برگزار شد.
چهارشنبه 21 آبان 1393

دکتر ناجی در بازدید از پروژه های عمرانی شهر صالحیه: کار عمرانی و توجه به امور شهروندان باعث افزایش امید می‌شود

دکتر ناجی در بازدید از پروژه های عمرانی شهر صالحیه:  کار عمرانی و توجه به امور شهروندان باعث افزایش امید می‌شود فرماندار بهارستان با حضور در شهر صالحیه از پروژه های عمرانی و در دست اجرای شهرداری صالحیه بازدید کرد و از نزدیک در روند انجام امور مربوط به شهرداری و پیشرفت اجرایی پروژه ها قرار گرفت.
سه شنبه 20 آبان 1393

دکتر ناجی: تأسیس شهرک اداری از نیازهای شهرستان بهارستان است

دکتر ناجی: تأسیس شهرک اداری از نیازهای شهرستان بهارستان است در جلسه مکان یابی شهرک اداری، دکتر ناجی فرماندار بهارستان از برنامه‌ریزی برای جانمایی و احداث سایت اداری در این شهرستان خبر داد.
دوشنبه 19 آبان 1393

دکتر ناجی با حضور در مساجد و هیئات با عزاداران حسینی شهرستان بهارستان دیدار کرد

دکتر ناجی با حضور در مساجد و هیئات با عزاداران حسینی شهرستان بهارستان دیدار کرد دکتر ناجی فرماندار بهارستان با حضور در مساجد و هیئات مذهبی سطح شهرستان بهارستان ضمن حضور در مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) به صورت چهره به چهره با مردم دیدار کرد.
سه شنبه 13 آبان 1393

اعلام حمایت عزاداران حسینی در مراسم 13 آبان شهرستان بهارستان از دولت و دستگاه دیپلماسی

اعلام حمایت عزاداران حسینی در مراسم 13 آبان شهرستان بهارستان از دولت و دستگاه دیپلماسی عزاداران حسینی شهرستان بهارستان همگام با سراسر مردم ایران با حضور در مراسم عزای سید و سالار شهیدان و بزرگداشت13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، در قطعنامه پایانی خود ضمن حمایت از دولت و دستگاه دیپلماسی کشور در فرایند مذاکرات هسته ای با 5+1، خواستار رفع همه جانبه تحریم‌های ظالمانه علیه ایران شدند.
سه شنبه 13 آبان 1393

پیام فرماندار شهرستان بهارستان به مناسبت 13 آبان

 پیام فرماندار شهرستان بهارستان به مناسبت 13 آبان فرماندار شهرستان بهارستان با صدور پیامی 13 آبان را نماد ظلم ستیزی و حق طلبی ملت ایران و جوامع جهان خواند.
يکشنبه 11 آبان 1393