En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

به پرونده صنفی برخی از نانوایی های شهرستان بهارستان رسیدگی شد

به پرونده صنفی برخی از نانوایی های شهرستان بهارستان رسیدگی شد با حضور گرجی معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری به تعدادی از پرونده های صنف نانوایی شهرستان بهارستان رسیدگی شد.
چهارشنبه 5 آذر 1393

با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، مسائل و طرح‌های کشاورزی شهرستان بهارستان بررسی شد

با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، مسائل و طرح‌های کشاورزی شهرستان بهارستان  بررسی شد با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، مسائل و طرح های کشاورزی شهرستان بهارستان بررسی شد.
سه شنبه 4 آذر 1393

طرح سرشماری کشاورزی شهرستان بهارستان با موفقیت به پایان رسید

طرح سرشماری کشاورزی شهرستان بهارستان با موفقیت به پایان رسید همزمان با پایان رسیدن طرح سرشماری عمومی کشاورزی، فرماندار بهارستان از اجرای موفقیت آمیز این طرح در شهرستان بهارستان خبر داد.
سه شنبه 4 آذر 1393

مدیر کل امور روستایی استانداری تهران از روستاهای شهرستان بهارستان بازدید کرد

مدیر کل امور روستایی استانداری تهران از روستاهای شهرستان بهارستان بازدید کرد مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری تهران به منظور بررسی مشکلات روستاها، با حضور در فرمانداری با فرماندار، معاون فنی و عمرانی فرمانداری، بخشداران و دهیاران دیدار و گفتگو کرد و از چهار روستای شهرستان بهارستان بازدید کرد.
سه شنبه 4 آذر 1393

همایش تجلیل از بسیجیان نمونه ادارات بهارستان برگزار شد

همایش تجلیل از بسیجیان نمونه ادارات بهارستان برگزار شد همزمان با هفته گرامیداشت هفته بسیج، همایش تجلیل از بسیجیان نمونه ادارات شهرستان بهارستان برگزار شد.
دوشنبه 3 آذر 1393

فرماندار بهارستان: قانون مداری و رعایت اعتدال در امور و پرهیز از افراط گرایی از شاخص‌های حرکت بسیج است

فرماندار بهارستان: قانون مداری و رعایت اعتدال در امور و پرهیز از افراط گرایی از شاخص‌های حرکت بسیج است دکتر ناجی فرماندار بهارستان در همایش تجلیل از بسیجیان نمونه ادارات شهرستان با اشاره به نقش بسیج در حوزه آگاهی رساندن و ارشاد دیگران بخصوص آگاهی به همکاران در حوزه ادارات، گفت: توجه به قانون مداری و رعایت اعتدال در امور، پرهیز از افراط گرایی که کشور ما را در مواقعی با بحران هایی مواجه کرده است مد نظر است.
دوشنبه 3 آذر 1393

جلسه کمیته تنظیم بازار شهرستان بهارستان برگزار شد

جلسه کمیته تنظیم بازار شهرستان بهارستان برگزار شد جلسه کمیته تنظیم بازار شهرستان بهارستان به ریاست گرجی معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری برگزار شد.
دوشنبه 3 آذر 1393

گزارش تصویری همایش تقدیر از کامندان نمونه بسیجی شهرستان بهارستان/2

گزارش تصویری همایش تقدیر از کامندان نمونه بسیجی شهرستان بهارستان/2
دوشنبه 3 آذر 1393

'گزارش تصویری از همایش تقدیر از کارمندان نمونه بسیجی شهرستان بهارستان/1

'گزارش تصویری از همایش تقدیر از کارمندان نمونه بسیجی شهرستان بهارستان/1
دوشنبه 3 آذر 1393

طرح بازشماری کشاورزی شهرستان بهارستان کلید خورد

طرح بازشماری کشاورزی شهرستان بهارستان کلید خورد بهارستان در برنامه انتخاب تصادفی محل‌های سرشماری‌شده در مرکز آمار ایران به عنوان یکی از شهرستان های استان تهران در طرح بازشماری کشاورزی انتخاب شد.
شنبه 1 آذر 1393