En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مدیر اجرای سرشماری عمومی کشاورزی شهرستان بهارستان منصوب شد

 مدیر اجرای سرشماری عمومی کشاورزی شهرستان بهارستان منصوب شد استاندار تهران، دکتر ناجی فرماندار بهارستان را به عنوان مدیر اجرای سرشماری عمومی کشاورزی ۱۳۹۳ در شهرستان بهارستان معرفی کرد.
پنجشنبه 6 شهريور 1393

بخشدار بوستان: سران قوا با وحدت، و همدلی پیگیر امور مردم هستند / پشتيبانى دلسوزانه‏ى مردم از مسئولين و حمایت از دولت ضروری است

  بخشدار بوستان: سران قوا با وحدت، و همدلی پیگیر امور مردم هستند / پشتيبانى دلسوزانه‏ى مردم از مسئولين و حمایت از دولت ضروری است بخشدار بوستان در جمع نمازگزاران مسجد اعظم فاطمه الزهرا(س) نسیم شهر گفت: با تلاش و همت دولت تدبیر و امید در زمینه سیاست داخلی و خارجی شاهد آرامش، نشاط و شادابی در جامعه هستیم.
پنجشنبه 6 شهريور 1393

فرماندار بهارستان: تلاش دولت تأمین منافع ملی و حقوق مردم است / در طول یکسال گذشته، هیچ گونه تنش سیاسی در کشور نداشتیم

فرماندار بهارستان: تلاش دولت تأمین منافع ملی و حقوق مردم است / در طول یکسال گذشته، هیچ گونه تنش سیاسی در کشور نداشتیم فرماندار بهارستان چهارشنبه شب در جمع نمازگزاران مسجد امام علی بن ابی طالب(ع) کوی مطهری نسیم شهر گفت: دولت تدبیر و امید بیش از هر چیز به دنبال منافع و حقوق مردم و تأمین منافع ملی ایران است و در راستای کاهش نگرانی ها و افزایش احترام ایران و ایرانی در سطح جهان تلاش می ‌کند.
پنجشنبه 6 شهريور 1393

تأکید فرماندار بهارستان بر خدمت‌گذاری صادقانه و تحقق اهداف دولت تدبیر و امید

تأکید فرماندار بهارستان بر خدمت‌گذاری صادقانه و تحقق اهداف دولت تدبیر و امید دکتر ناجی فرماندار شهرستان بهارستان با گرامیداشت خاطره و یاد شهیدان رجایی و باهنر ، در جمع کارکنان فرمانداری بهارستان و بخشداری های گلستان و بوستان اظهار داشت: با هماهنگی‌های صورت گرفته در کمیته برنامه ریزی شهرستان، تمامی دستگاه‌های اجرایی و فرمانداری بر اساس برنامه سالیانه فعالیت می کنند.
چهارشنبه 5 شهريور 1393

فرماندار بهارستان: پرداختن به سلامت مردم از مولفه‌های اصلی دولت است

فرماندار بهارستان: پرداختن به سلامت مردم از مولفه‌های اصلی دولت است همزمان با سومین روزهفته دولت، دکتر سعید ناجی فرماندار شهرستان بهارستان با حضور در مسجد امام حسن مجتبی(ع) نسیم‌شهر ضمن دیدار چهره به چهره با شهروندان بخش بوستان و تشریح سیاست های کلان، دستاوردها و عملکرد دولت تدبیر و امید گفت: پرداختن به سلامت مردم از مولفه‌های اصلی دولت است.
چهارشنبه 5 شهريور 1393

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری بهارستان: پیروی از منویات مقام معظم رهبری، از جمله رفع مشکلات اقتصادی کشور از ابتدا در سرلوحه کار این دولت بوده است.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری بهارستان: پیروی از منویات مقام معظم رهبری، از جمله رفع مشکلات اقتصادی کشور از ابتدا در سرلوحه کار این دولت بوده است.
چهارشنبه 5 شهريور 1393

دیدار اعضای شورای اسلامی و شهردار نسیم شهر به مناسبت هفته دولت با فرماندار و معاونین

دیدار اعضای شورای اسلامی و شهردار نسیم شهر به مناسبت هفته دولت با فرماندار و معاونین
چهارشنبه 5 شهريور 1393

معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرمانداری بهارستان: تحولات سیاسی و اقتصادی کشور رو به بهبود است

معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرمانداری بهارستان: تحولات سیاسی و اقتصادی کشور رو به بهبود است در اجرای برنامه‌های هفته دولت در شهرستان بهارستان و در دومین شب از این هفته، معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرمانداری در جمع نمازگزاران مسجد حضرت ابوالفضل(ع) خیابان امام خمینی(ره) نسیم‌شهر حضور یافت واظهار داشت: تحولات سیاسی، اقتصادی کشور و جامعه رو به بهبود و بسیار مثبت است.
سه شنبه 4 شهريور 1393

بخشدار گلستان: دولت با هرگونه افراطی‌گری مخالف است

بخشدار گلستان: دولت با هرگونه افراطی‌گری مخالف است بخشدار گلستان در جمع نمازگزاران مسجد حضرت ابوالفضل (ع) قلعه‌میر با بیان اینکه دولت با تدبیر مناسب آرامش را در جامعه حاکم کرده است، گفت: دولت با هر گونه افراطی‌گری مخالف است و افراطی‌گری و افراطیون همیشه آزاردهنده هستند
سه شنبه 4 شهريور 1393

به مناسبت روز کارمند/تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان بهارستان

به مناسبت روز کارمند/تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان بهارستان به مناسبت بزرگداشت روز کارمند در هفته دولت از کارمندان نمونه شهرستان بهارستان تجلیل شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهارستان، دکتر ناجی با تقدیر ازتلاشهای کارمندان، به موضوع اهمیت و نقش این قشر در توسعه وبالندگی کشور و خدمت به مردم در نظام دینی اشاره کرد و افزود: شناخت نقش و جایگاه کارمندی می تواند در کمیت و کیفیت خدمات به مردم اثرگذارتر باشد.
سه شنبه 4 شهريور 1393