En
تاریخ : سه شنبه 15 مهر 1393
کد 255

بازدید استاندار تهران از شهرک صنعتی قلعه میر شهرستان بهارستان

استاندار تهران با حضور در شهرک صنعتی قلعه‌میر از واحدهای صنعتی پلاستوکار، جهان‌پروفیل و صنایع تولیدی جعفری(فرتاک گستر) بازدید به عمل آورد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مهندس هاشمی استاندار تهران در سفر یک روزه به شهرستان بهارستان که به منظور شرکت در نهمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران که به صورت مشترک با کمیته برنامه ریزی شهرستان بهارستان برگزار گردید، حضور یافته بود با همراهی دکتر سعید ناجی فرماندار بهارستان، ضمن حضور در شهرک صنعتی قلعه میر از واحدهای صنعتی پلاستوکار، جهان‌پروفیل و صنایع تولیدی جعفری(فرتاک گستر) بازدید به عمل آورد و در جریان مسائل و مشکلات این واحدهای صنعتی بزرگ قرار گرفت.

بر اساس این گزارش در شهرستان بهارستان بالغ بر 1400 واحد صنعتی در قالب دو شهرک صنعتی خصوصی و پنج لکه صنعتی در حال فعالیت می باشند و نقش عمده ای در تولید ناخالص ملی کشور و استان را ایفا می کنند.

تولیدات صنعتی از قبیل قطعات خودرو، ماشین‌سازی، تولیدات سلولزی، کیف و کفش، انواع محصولات فلزی و چوبی و صنایع غذایی تنها بخشی از صنایع موجود در این شهرک‌ها می باشد که در حال حاضر بیش از 14 هزار نفر به صورت مستقیم در این واحدها مشغول به کار می باشند.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 15 مهر 1393
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 707