En
تاریخ : سه شنبه 15 مهر 1393
کد 256

بازدید استاندار تهران از بیمارستان 64 تختخوابی در دست ساخت شهرستان بهارستان

استاندار تهران با حضور در ساختمان در دست احداث بیمارستان 64 تخت خوابی شهرستان بهارستان واقع در سبزدشت گلستان از روند پیشرفت پروژه بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، استاندار تهران در سفر یک روزه به شهرستان بهارستان که با همراهی مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان تهران و به منظور شرکت در نهمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران که به صورت مشترک با کمیته برنامه ریزی شهرستان بهارستان برگزار گردید، حضور یافته بود با همراهی دکتر سعید ناجی فرماندار بهارستان، از روند پیشرفت فیزیکی احداث بیمارستان 64 تخت خوابی شهرستان بهارستان که توسط وزارت راه و شهرسازی در حال احداث می‌باشد بازدید به عمل آورد.

مهندس هاشمی ضمن تأکید بر تسریع در اتمام پروژه به منظور بهره مندی شهروندان بهارستانی اظهار داشت: تسریع در تکمیل تنها بیمارستان بهارستان در محـرومیت زدایی، رفع نیـازمندی‌های ضروری و افزایش سرعت و کیفیت ارائه خدمات اسـتاندارد بهداشتی  تأثیرگذار خواهد بود.

استاندار تهران پس از بازدید از بیمارستان 64 تخت خوابی، خواستار بررسی مشکلات و تخصیص اعتبارات لازم بمنظور تسریع در تکمیل و بهره برداری از پروژه شد و تصریح کرد: ارگان های ذیربط می بایست با بررسی مسائل پیش رو، نسبت به حل مشکلات و تخصیص اعتبارات لازم بمنظور تسریع در تکمیل پروژه فوق اقدام کنند.

در این بازدید دکتر ناجی با اشاره به پیشرفت فیزیکی بالغ بر 82 درصدی پروژه اظهار داشت: پروژه بیمارستان 64 تخت خوابی امام حسین(ع) شهرستان بهارستان با زیربنای 8520 متر مربع در زمینی به مساحت 20 هزار متر مربع با اعتبار 106804 میلیون ریال در سال 1388 آغاز شده و در این پروژه، پنج اتاق عمل شامل دو اتاق عمل جراحی عمومی، دو اتاق عمل زایمان و یک اتاق عمل اورژانس پیش بینی شده است.

فرماندار بهارستان با اشاره به 66804 میلیون ریال مبلغ هزینه شده توسط پیمانکار و تکمیل ساختمان بیمارستان تا پایان سال مالی 93، تأکید کرد: 40 هزار میلیون ریال اعتبار جهت تکمیل و بهره برداری پروژه موردنیاز است.


  • نوشته شده
  • در سه شنبه 15 مهر 1393
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 467