En
تاریخ : چهارشنبه 19 خرداد 1395
کد 2644

نشست بخشدار بوستان با اعضای شورای اسلامی نسیم شهر

اولین نشست مشترک بخشدار بوستان با اعضای شورای اسلامی نسیم شهر در سالن جلسات بخشداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان، سید محسن موسوی بخشدار بوستان در این جلسه گفت: هدف از برگزاری این جلسه بررسی عملکرد شهرداری و شورا، روان سازی امور و گره گشایی در انجام کارها است.

وی خاطر نشان کرد: با تعامل، همفکری و معاضدت در به ثمر رسیدن اهداف و برنامه ها باید قانون عمل به آن را سر لوحه اعمال خود قرار داده و با تقویت نقاط مثبت، سازنده، رفع نقاط ضعف و کمبود ها راه خدمت رسانی به مردم را هموار کنیم.

بخشدار بوستان با تاکید به اینکه اقدامات صورت گرفته توسط دولت تدبیر و امید در طول سه سال گذشته در راستای تحقق اهداف عالیه نظام و خواسته های مردم بدوه است تصریح کرد: دولت یازدهم در مدت فعالیت خود با به کار بستن منویات مقام معظم رهبری و راهبردهای سیاسی و اقتصادی در حوزه های مختلف دستاوردهای بسیار چشمگیر و بزرگی داشته است.

موسوی افزود: امروز شورا به عنوان نهاد مردمی و پل ارتباطی بین دولت و مردم فعالیت می کند و باید برای برقراری یک ارتباط دو سویه، سازنده و جذب مشارکت و همراهی مردم نهایت تلاش خود را به عمل آورد.

وی ادامه داد: شورا ها باید مسائل و مشکلات و فرصت ها را به خوبی بشناسند و با برنامه محوری و اولویت بندی مشکلات اعتبارات و بودجه ها را برای  بر طرف کردن نیاز های اساسی مردم هزینه کنند چون فرصت خدمت گذاری به پایان می رسد.

بخشدار بوستان با اشاره به نشست اخیر فرماندار شهرستان با اعضای ش.رای اسلامی تاکید کرد: مطالبات فرماندار به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان که در این جلسه با ریز بینی ایشان مطرح شد باید به عنوان منشور کاری و عملکرد سال جدید مد نظر قرار داد و در این زمینه باید برنامه ریزی و استفاده از تجحربیات نخبگان و جوانان برای ساختن شهری آباد و سالم نهایت اهتمام را به عمل آورد.

در ادامه این جلسه فاضل نجفی معاون فنی و عمرانی فرمانداری بر ضرورت توجه به بهبود وضعیت بصری شهری، ارتباط مناسب برای شبکه معابر شهری و احیای بافت های فرسوده تاکید کرد.


  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 19 خرداد 1395
  • توسط روابط عمومی بخشداری بوستان
  • تعداد بازدید 492