En
تاریخ : سه شنبه 15 تير 1395
کد 2736

سی و دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش بوستان برگزار شد

بخشدار و نائب رئیس شورای فرهنگ عمومی بخش بوستان : ترويج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه تاثير بسزايي در تحكيم بنيان خانواده و ايجاد امنيت و سلامت جامعه دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان ، بخشدار و نائب رئیس شورای فرهنگ عمومی بخش بوستان در ابتدای جلسه با تاکید بر ضرورت برپایی هر چه با شکوه تر نماز عید سعید فطر عنوان کرد: تمام تمهیدات لازم را در حوزه های مختلف مربوط به برپایی نماز عید اندیشیده شده وامیدواریم شاهد برگزاری نمازی پرشور در بخش باشیم .

موسوی به موضوع تامین امنیت و آرامش خاطر نمازگزاران نماز عید سعید فطر اشاره و اظهارداشت : جهت برپایی هرچه باشکوه‌تر نماز سعید عید فطر ، نیروی انتظامی تمهیدات لازم انتظامی و ترافیکی قبل ، حین و بعد مراسم را بکار بگیرد تا ان‌شاءا... این مراسم با سهولت و آرامش مناسب برگزار ‌شود .

وی با اشاره به لزوم ساماندهی  و نظارت بر مراکز اخذ فطریه گفت :   دفاتر و پایگاههای کمیته امداد و بهزیستی باید با آمادگی نسبت به دریافت وجوه زکات فطریه هموطنان دیندار و نیکوکار در میعادگاه های نماز عید سعید فطر، مصلی ها و مساجد سراسر   اقدام نمایند .

موسوی در ادامه جلسه با اشاره به ضرورت ترويج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه و تاثير بسزاي آن در تحكيم بنيان خانواده و ايجاد امنيت و سلامت جامعه اظهارداشت : در شرایطی که دشمن برای حمله به همه باورها، ارزش ها و فضیلت های ما خیز برداشته است باید از فرصت هفته حجاب و عفاف برای ارتقاء سلامت اجتماع که شهره به عفاف و حجاب و غیرت دینی است، گام برداریم .

نائب رئیس شورای فرهنگ عمومی بخش بوستان در خصوص برگزاری گردهمایی مدافعان حریم خانواده گفت : از بهترین کارها برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب برگزاری کارگاههای آموزشی در این خصوص با اولویت تقویت فرهنگ دینی و برگزاری مانورهای سایبری در فضای مجازی با هدف اثرگذاری علمی و فرهنگی در خصوص عفاف و حجاب
می باشد . وی افزود : تمامی دستگاههای اجرایی برای برگزاری مراسم مدافعان حریم خانواده اقدامات لازم را در اسرع وقت داشته باشند .  • نوشته شده
  • در سه شنبه 15 تير 1395
  • توسط روابط عمومی بخشداری بوستان
  • تعداد بازدید 222