En
تاریخ : شنبه 20 ارديبهشت 1393
کد 35

دکتر ناجی: برج میلاد میزبان هنرمندان شهرستان بهارستان است

هفته فرهنگ و هنر شهرستان بهارستان دربرج میلاد تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، دکتر ناجی فرماندار شهرستان بهارستان اظهار داشت: با توجه به ظرفیتها و توانمندیهای ارزشمند هنرمندان بهارستانی در حوزه های مختلف فرهنگی، بزودی علاقمندان به فرهنگ و هنر شاهد نمایش بخشی از این توانمندی‌ها و خلاقیت‌های هنری در زمینه‌های مختلف اعم از هنرهای تجسمی، موسیقی و تئاتر در برج میلاد خواهند بود.

دکتر ناجی با اشاره به برگزاری سومین هفته فرهنگ و هنر استان تهران از تاریخ 20 تا 26 اردیبهشت ماه جاری در محل برج میلاد تهران افزود: هفته فرهنگ و هنر فرصتی است تا پتانسیل‌ها و توانمندی‌های فرهنگی و هنری هنرمندان شهرستان‌ بهارستان، به منظور ایجاد ارتباط بهتر با گروه‌های هدف و تأثیرگذار در این زمینه به جامعه معرفی شود .

فرماندار شهرستان بهارستان ادامه داد: برگزاری هفته فرهنگ و هنر شهرستانهای استان تهران دربرج میلاد برای اولین بار برگزار میشود که در سومین هفته فرهنگ و هنر شهرستانهای بهارستان، اسلام‌شهر و رباط‌کریم، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های فرهنگی و هنری خود را در برج میلاد به نمایش می‌گذارند.

این مسئول تأکید کرد: 22 اردیبهشت به شب فرهنگی شهرستان بهارستان اختصاص یافته است که هنرمندان، برنامه‌های فرهنگی و هنری خود را اجرا خواهند کرد .

بر اساس این گزارش اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، هنری در قالب  موسیقی، تئاتر، هنرهای تجسمی، ورکشاپهای هنری، کارگاه های آموزشی، میزگردها و سخنرانیها از جمله برنامههای این  هفته است.

  • نوشته شده
  • در شنبه 20 ارديبهشت 1393
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 319