En
تاریخ : شنبه 20 ارديبهشت 1393
کد 36

معاون وزیر مسکن و شهرسازی: بیمارستان 96 تختخوابی بهارستان در سال 93 بهره‌برداری می‌شود

معاون وزیر مسکن و شهرسازی با اعلام تخصیص 100 درصدی اعتبار برای اتمام پروژه تنها بیمارستان شهرستان بهارستان گفت: بهره‌برداری از بیمارستان 96 تختخوابی شهرستان در سال 1393 هدیه ویژه دولت تدبیر و امید به مردم منطقه خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهارستان، محمدجعفر علیزاده معاون وزیر مسکن و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی با هیئت همراه امروز با حضور در شهرستان بهارستان از روند پیشرفت پروژه بیمارستان 96 تختخوابی امام حسین (ع) بازدید کرد.

دکتر سعید ناجی فرماندار شهرستان بهارستان در جلسه‌ بررسی رفع موانع پیشرفت پروژه بیمارستان که با حضور علیزاده معاون وزیر مسکن و شهرسازی، نعمت‌زاده شهردار گلستان، مرادی رئیس شورای اسلامی شهر گلستان برگزار شد، خواستار تسریع در تکمیل و بهره برداری از این پروژه شد.

دکتر ناجی ضمن تقدیر از پیگیری‌ مسئولین در احداث بیمارستان 96 تخت خوابی شهرستان بهارستان که توسط وزارت راه و شهرسازی در حال احداث می‌باشد، اظهار داشت: پروژه مذکور مهم‌ترین پروژه در حوزه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شهرستان بهارستان می‌باشد که تسریع در تکمیل آن نقش بسیار تاثیرگذار در محـرومیت‌زدایی، رفع نیـازمندی‌های ضروری و افزایش سرعت و کیفیت ارائه خدمات اسـتاندارد بهداشتی به مردم شریف و مسـافرین را در پی خواهد داشت.

فرماندار شهرستان بهارستان افزود: پروژه بیمارستان 96 تختخوابی شهرستان بهارستان با زیربنای 8520 متر مربع در زمینی به مساحت 20 هزار متر مربع در سال 1388 آغاز شد و در این پروژه، پنج اتاق عمل شامل دو اتاق عمل جراحی عمومی، دو اتاق عمل زایمان و یک اتاق عمل اورژانس پیش بینی شده است.

دکتر ناجی میزان پیشرفت فیزیکی پروژه را حدود 78 درصد اعلام کرد و تأکید کرد: ادارات ذیربط می بایست با بررسی مسائل پیش رو، نسبت به حل مشکلات و تخصیص اعتبارات لازم بمنظور تسریع در روند تکمیل پروژه فوق اقدام کنند.  • نوشته شده
  • در شنبه 20 ارديبهشت 1393
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 399