En
تاریخ : يکشنبه 21 ارديبهشت 1393
کد 38

دکتر ناجی در معارفه فرمانده سپاه بسیج شهرستان بهارستان: نقش سپاه در تأمین نیازهای فرهنگ اسلامی جامعه انکارناپذیر است

مراسم توديع و معارفه فرماندهي ناحيه مقاومت بسيج سپاه حضرت ابوالفضل(ع) شهرستان بهارستان با حضور دکتر ناجی فرماندار، سردار علی نصیری فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران، امام جمعه نسیم شهر، برخی مسئولین و اقشار مختلف بسیج انجام گرفت.

مراسم توديع و معارفه فرماندهي ناحيه مقاومت بسيج سپاه حضرت ابوالفضل(ع) شهرستان بهارستان با حضور دکتر ناجی فرماندار، سردار علی نصیری فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران، امام جمعه نسیم شهر، برخی مسئولین و اقشار مختلف بسیج انجام گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، دکتر ناجی با اشاره به نقش رهبری در پیشبرد اهداف مقدس انقلاب تأکید کرد: نقش رهبری در عرصه های مختلف انکارناپذیر است و مسئولان و آحاد مردم با پایبندی به اصول، ارزش ها و اهداف مقدس انقلاب که از زبان رهبر معظم انقلاب جاری می شود اجازه نخواهند داد کسی در مسیر دیگری حرکت کند.

فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به فعالیت بسیج در تأمین نیازهای فرهنگی جامعه اظهار داشت: نیازهای فرهنگی، بخش قابل توجهی از نیازهای منطقه می باشد که تلاش مسئولین و بسیج در راستای پاسخ گویی و برآوردن این نیازها  ستودنی است.

وی تعامل و وحدت و پیروی از اصول را مورد تأکید رهبر معظم انقلاب دانست و افزود: مردم ولی نعمتان ما هستند و نقش سپاه به عنوان سرمایه عظیم نظام جمهوری اسلامی ایران در حفظ دستاوردهای نظام مورد توجه می باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بهارستان، عقلانیت در امور و تصمیم گیری بر مبنای تدبیر، که در شعار دولت مشخص و مبرهن گردیده را به عنوان یک اصل مهم خوانده و افزود: اعتدال به معنای پرهیز از هرگونه افراط و تفریط در امور، تصمیم گیری و رفتار مد نظر است.

در ادامه فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران اظهار داشت: رویکر د امروز دشمن، هجمه، ناتوی فرهنگی و تهاجم به ارزش‌ها، باورها و دستاوردهای انقلاب در فضای رسانه ای، ماهواره‌ای و مجازی است.

وی با ذکر غفلت ها و مشکلات فرهنگی اظهار داشت: در چند سال گذشته مقام معظم رهبری در قالب رهنمودهای مختلف نسبت به تهدیدهایی چون تهاجم فرهنگی ، شبیخون فرهنگی ، غارت فرهنگی هشدار دادند.

وی با اشاره به ابزارهای رسانه ای نظام سلطه افزود: این شبکه ها برنامه هایی که بنیان های اسلام ، جامعه و خانواده را مورد هجمه قرار داده اند ارائه می کنند .

این فرمانده افزود: در حوزه اقتصاد هم ما مشکل داریم اقتصاد ما اقتصاد مصرفی وابسته به نفت است و به تولید و کار ایرانی نگاه اساسی ندارد .

وی افزود: اینکه رهبر انقلاب اقتصاد مقاومتی را بیان کردند اقتصاد ریاضتی نیست اقتصاد مبتنی بر تولید و رونق است، اقتصاد مقاومتی یعنی حرکت ، یعنی عزم ملی یعنی بسیج شدن برای کار حیاتی و تولید و اصلاح الگوی مصرف یعنی ریخت و پاش نکردن و درست مصرف کردن است.

فرمانده سپاه سیدالشهداء افزود: آنها که در کار مدیریتی و اجرایی هستند وظیفه دارند با ورود به عرصه فرهنگ اقتصادی موفقیت های لازم را برای ملت ایران به ارمغان بیاورند .

سردار نصیری افزود: آحاد مردم و مسئولین می بایست با مدیریت جهادی و عزم ملی در بخش فرهنگ و اقتصاد با بکارگیری تمام ظرفیت‌ها در تحقق شعار سال بکوشند.

در ادامه حجت الاسلام احمد محسن زاده امام جمعه نسیم شهر ، سپاه را حافظ شعائر دینی دانست و افزود: سپاه در همه عرصه های جهاد سازندگی، عقیدتی، سیاسی، اخلاقی و تهذیب موفق بوده است.

در این مراسم سردار علی نصیری از تلاش و کوشش سرهنگ علی نیازی تجلیل کرد و سرگرد مهدی علمدار  را به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه بهارستان معرفی کرد.

بر اساس این گزارش، دکتر ناجی نیز با اهدای لوح و هدیه ای از خدمات صادقانه سرهنگ علی نیازی در طول خدمت صادقانه در سمت فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه حضرت ابوالفضل(ع) شهرستان بهارستان تقدیر کرد.









  • نوشته شده
  • در يکشنبه 21 ارديبهشت 1393
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 1885