En
تاریخ : پنجشنبه 25 ارديبهشت 1393
کد 40

بزودی پذیره‌نویسی شرکت تعاونی توسعه شهرستان بهارستان آغاز می شود

معاون فرماندار از آغاز پذیره نویسی شرکت تعاونی توسعه شهرستان بهارستان از روز شنبه مورخ 3 خرداد، خبر داد.

معاون فرماندار از آغاز پذیره نویسی شرکت تعاونی توسعه شهرستان بهارستان از روز شنبه مورخ 3 خرداد، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه هماهنگی نحوه همکاری و تعامل ادارات شهرستان بهارستان برای پذیره نویسی از حداقل 3 هزار نفر از شهروندان بهارستانی برای عضویت در شرکت تعاونی توسعه شهرستان بهارستان به ریاست گرجی معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری و با حضور مسئولین شهرستان بهارستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه موضوع نحوه اطلاع رسانی، تعیین محل ثابت ثبت‌نام متقاضیان عضویت در تعاونی و راه اندازی سایت شرکت تعاونی توسعه شهرستان بهارستان مورد بررسی قرار گرفت.

معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری  با اشاره به فعالیت این شرکت تعاونی در زمینه‌های اقتصادی و عمرانی، اظهار داشت: در راستای تحقق شعار سال و اقتصاد مقاومتی، اولین تعاونی توسعه و عمران استان تهران در شهرستان بهارستان به منظور جلب مشارکت عموم مردم در راستای توسعه و عمران شهرستان به مرحله پذیره نویسی رسیده است.

گرجی فعالیت شرکت تعاونی توسعه شهرستان را باعث تأمین منافع عمومی دانست و با تأکید بر لزوم همکاری ادارات شهرستان افزود: ادارات می بایست بسترهای لازم برای فعالیت شرکت تعاونی توسعه شهرستان بهارستان در زمینه های عمرانی ـ تجاری، بازرگانی و صنعتی را فراهم سازند.

وی با بیان اینکه حداقل تعداد اعضای این شرکت تعاونی باید نیم درصد جمعیت شهرستان بهارستان بر اساس آخرین سرشماری نفوس و مسکن یعنی چیزی در حدود 3000 نفر باشد، ادامه داد: افرادی که متولد، ساکن یا مشغول کار در بهارستان هستند می توانند در تعاونی عضو شوند البته استمرار عضویت آنها منوط به سکونت در شهرستان نیست.

گرجی با بیان اینکه سرمایه اولیه این شرکت برای آغاز به کار باید حداقل 305 میلیون تومان باشد، ادامه داد: هر فرد حقیقی جهت عضویت می بایست 35 هزار تومان به عنوان حق عضویت در مرحله اول و 70 هزار تومان در دو مرحله آینده به شرکت تعاونی در بانک توسعه تعاونی واریز کند.

وی گفت: دفتر تعاونی توسعه شهرستان بهارستان در اتاق اصناف واقع در بلوار غدیر نسیم شهر می باشد و پذیره نویسی برای فروش سهام شرکت توسعه شهرستان بهارستان، از شنبه مورخ 3 خرداد 93، از طریق شعب بانک توسعه تعاون شروع می شود و امیدوارم با استقبال مردم مواجه گردد و توسعه شهرستان بهارستان وارد فاز جدیدی شود.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 25 ارديبهشت 1393
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 779