En
تاریخ : دوشنبه 18 دي 1396
کد 4130

موسوی : عمران و آبادانی و خدمت رسانی به مناطق روستایی یکی از اهداف عالی دولت دوازدهم است

بخشدار بوستان در نشست با اعضای شورای اسلامی روستای همدانک گفت : عمران و آبادانی و خدمت رسانی به مناطق روستایی یکی از اهداف عالی دولت تدبیر و امید است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان ، سید محسن موسوی اظهار داشت: بررسی مشکلات روستاها همیشه در اولویت دولت بوده و سعی ما بر این است که بتوانیم بعنوان خادمین مردم زمینه را برای توسعه و آبادانی روستاهها فراهم نمائیم.

وی با تشریح مجموعه فعالیت‌ و اقدامات صورت گرفته توسط دولت تدبیر و امید در سطح روستاهای بخش بوستان افزود : علی رغم محدودیت های مالی ، پروژه های خوبی در سطح روستاهای بخش به ویژه روستای همدانک  به بهره برداری رسیده که می توان به  زیرسازی، بهسازی، آسفالت و جدول گذاری معابر، افتتاح سالن ورزشی چند منظوره جهان پهلوان تختی، بوستان ولایت، ساماندهی حاشیه رودخانه شادچای و ... اشاره کزد.

بخشدار بوستان برنامه ریزی بر اساس تدبیر و عقلانیت ، آشنایی با وظایف و مطالعه دقیق قانون و مقررات و تعامل دو طرفه را مایه موفقیت و کسب اعتبار و جایگاه مردمی شورا  دانست و تصریح کرد: اتحاد، همدلی، پرهیز از اختلافات و رفتارهای غیر منطقی از مواردی است که به ارتقاء جایگاه شوراها در نزد افکار عمومی و مسئولان کمک شایانی می کند.

موسوی نظارت مستمر بر امور دهیاری، ایجاد درآمد پایدار و سوق دادن اعتبارات تخصیصی از منبع مالیات ارزش افزوده در جهت اشتغال و رفع مشکلات روستا را مهم دانست و اظهار داشت: در این راستا باید با استفاده از ظرفیت‌های بالفعل و بالقوه و مشارکت عمومی مردم ، زمینه توسعه پایدار روستا در دستور کار قرار گیرد .
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 18 دي 1396
  • توسط روابط عمومی بخشداری بوستان
  • تعداد بازدید 159