En
تاریخ : چهارشنبه 25 بهمن 1396
کد 4202

مردم جمهوری اسلامی ایران با تعصب و غیرت ملی در مراسمات ملی و مذهبی حضور دارند

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: مردم جمهوری اسلامی ایران با تعصب و غیرت ملی در مراسمات ملی و مذهبی حضور دارند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان، بیژن سلیمان پور در جمع خبرنگاران در روز راهپیمایی 22 بهمن شهرستان بهارستان گفت: مردم با باور های قلبی و دینی و همچنین با تعصب و غیرت ملی  برای دفاع از انقلاب و کشور حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص حضور پرشور در راهپیمایی همانند دیگر فرمایشات رهبر معظم انقلاب محقق شد، افزود: راهپیمایی امسال در کشور بزرگ ما ایران تماشایی بود و ایرانیان با اقتدار پای انقلاب ایستادند.

سلیمان پور تصریح کرد: ما هنوز با آرمان های انقلاب فاصله داریم، تلاش های بسایر زیادی صورت گرفته و چهره کشور ما در بخش های گوناگون دگرگون شده است و در حوزه اقتصادی، سیاسی و ... به استقلال رسیده ایم .

نماینده عالی دولت در شهرستان بهارستان اظهار داشت: برای جوانان که شایسته بهترین ها هستتد باید کار های زیادی را انجام بدهیم، بایستی ارکان نظام، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامیو وقوه قضاییه دولت را کمک و حمایت کنند.

فرماندار بهارستان اذعان داشت: دولت یازدهم و دوازهم ریل گذاری بسیار خوبی در تمامی زمینه ها انجام داده و افق های بسیار روشنی ترسیم کرده است . اگر همه با هم و در کنار هم در مسیر توسعه حرکت کنیم بی شک کشور ما به اوج بالندگی خواهد رسید.

سلیمان پور گفت: بعد از انقلاب اسلامی تمام تاکیدات مسئولین نظام خدمت به مردم بوده است و خدمات بسیار ارزشمندی نیز صورت گرفته است، قبل از انقلاب کشور ما یک مخروبه بود و اکنون یک کشور پیشرفته و کاملا تکامل یافته است . امروز کشور ما یک در اوج بالندگی با ابتکار عمل بسیار بالا قرار گرفته است و از همه مهمتر داراری نقش و ابتکار عمل موثر در نظام بین الملل هستیم.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 25 بهمن 1396
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 116