En
تاریخ : سه شنبه 22 اسفند 1396
کد 4245

عرب: با آسفالت گسترده معابر، بهاری متفاوت در سطح شهر گلستا شاهد خواهیم بود.

شهردار گلستان از آسفالت و لکه‌گیری معابر سطح شهر در آستانه فرا رسیدن سال جدید خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان ؛ علیرضا عرب در این خصوص گفت: یکی از مطالبات اصلی شهروندان داشتن معابری مسطح، بهسازی و آسفالت شده می باشد که آسفالت و لکه گیری گسترده معابر در حال انجام است.

وی اظهار داشت: در همین راستا و در ادامه آسفالت معابر، بلوار آیت الله سعیدی، بلوار شهید ابدام، كوچه مدرسه بسيج محله سبزدشت، کوچه مرادعلی رضایی سبزدشت، کوچه سقا 24 متری شهید چمران، درزگیری آسفالت به روش نانوپلیمری، خیابانهای ارغوان شرقی و غربی، خیابان 24 متری فرهنگیان، کوچه فلسطین 4 (سلطان آباد) و ... در روزهای اخیر توسط شهرداری آسفالت گردید.

شهردار گلستان با بیان اینکه رضایت مردم و حل مشکلات آنها باید در اولویت همه فعالیت‌ها باشد، گفت: مدیریت شهری گلستان از هیچ تلاشی برای ارتقای ارائه خدمات به شهروندان دریغ نخواهد کرد، چراکه خدمت به مردم یک تکلیف الهی است و ما باید آن را در هر جایگاهی و منصبی که هستیم به نحو احسن انجام دهیم.

شایان ذکر است نهضت آسفالت و لکه گیری گسترده معابر همچنان در اولویت کاری شهرداری می باشد و تاکنون خیابانها و کوچه های زیادی به صورت دستی و مکانیزه آسفالت شده اند که با توجه به نظرسنجی های به عمل آمده و تحقیقات میدانی، رضایت عموم شهروندان را در پی داشته است.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 اسفند 1396
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 82
نظرات شما
captcha refresh