En
تاریخ : يکشنبه 17 تير 1397
کد 4360

اجرای طرح خدمات رایگان بهداشت دهان و دندان برای کودکان تحت پوشش بهزیستی در بهارستان

طرح خدمات رایگان بهداشت دهان و دندان برای کودکان زیر پوشش اداره بهزیستی شهرستان بهارستان اجرا شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان؛ طرح خدمات رایگان بهداشت دهان و دندان برای کودکان تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان بهارستان به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان طی دو روز در سطح شهرستان اجرا شد.
 
گفتنی است که این طرح حاصل همکاری اداره بهزیستی بهارستان، شبکه بهداشت و درمان شهرستان و همچنین معاونت بهداشتی و معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی ایران بود و در راستای افزایش سطح بهداشت در این شهرستان برگزار شد.
 
بنابر این گزارش در طرح خدمات رایگان بهداشت دهان و دندان، ۱۰۰ کودک زیر پوشش اداره بهزیستی شهرستان بهارستان برای نخستین بار خدمات رایگان بهداشت دندان نظیر ترمیم، جرم گیری، کشیدن و پالپوتومی دریافت کردند.
 
دکتر موسوی معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی ایران نیز از روند اجرای این طرح در شهرستان بهارستان بازدید کرد و علاوه‌بر ابراز رضایت از شروع این طرح از زحمات مدیریت و معاونت شبکه بهداشت و درمان بهارستان و اداره بهزیستی شهرستان قدر دانی کرد و به لزوم و اهمیت تداوم این طرح تاکید نمود.
 
این طرح اجرایی در خصوص بهداشت دهان و دندان از اهمیت به سزایی برخوردار است و اجرای رایگان آن برای کودکان تحت پوشش بهزیستی اهمیت آن را دوچندان کرده است، اما باتوجه به محرومیت‌های شهرستان بهارستان و میزان درآمد شهروندان این شهرستان می توان این طرح را برای اقشار دیگر نیز اجرا نمود.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 17 تير 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 38