En
تاریخ : چهارشنبه 21 شهريور 1397
کد 4435

برگزاری نخستین جشنواره نمایش دفاع مقدس در شهرستان بهارستان

رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان بهارستان گفت: نخستین جشنواره نمایش دفاع مقدس به منظور به نمایش کشیدن صحنه‌هایی از رشادت‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس دهه اول مهرماه در نسیم‌شهر بهارستان برگزار می‌شود
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان ، غلامرضا آبکار در گفت‌و‌گو با تسنیم ، با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره نمایش دفاع مقدس اظهار داشت: جهت ترویج فرهنگ شهادت و حماسه دفاع مقدس با همکاری شهرداری نسیم‌شهر و انجمن هنرهای نمایشی شهرستان، جشنواره نمایش با محوریت شهادت و دفاع مقدس در نسیم‌شهر بهارستان برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: دوران ایستادگی و رشادت گنجینه‌ای است که به‌ رغم تلاش‌هایی که در سال‌های گذشته انجام شده تنها به ‌اندازه قطره‌ای از این اقیانوس دلاوری و غیرت‌پروری برداشت شده است.
رئیس اداره ارشاد شهرستان بهارستان افزود: پیام دفاع مقدس در برگیرنده ایستادگی ملی، انسجام اقوام، آزادگی، سرافرازی و حرکت در مدار دین خدا بود و این ‌چنین پیام را باید با استفاده از ابتکارات و ابداعات مناسبت‌تری همچون هنر در اختیار مردم قرار دهیم تا با زبان هنر از دفاع مقدس و آرمان‌های شهدای جنگ تحمیلی یاد کنیم چرا که همه ما مرهون و مدیون خون شهدای عزیز انقلاب اسلامی هستیم.
آبکار ادامه داد: شهرستان بهارستان از گروه‌های نمایشی بسیار خوبی بهره‌مند است و این اداره بنا دارد انجمن هنرهای نمایشی را با حمایت‌های همه‌جانبه در به اجرا گذاشتن و به نمایش کشیدن صحنه‌هایی از دفاع مقدس یاری کند و شهروندان را تشویق به آشنایی با ایثار و رشادت کنند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: در این جشنواره سلسه نمایش‌هایی از صحنه‌های ناب دفاع مقدس و چگونگی ایستادگی در مقابل اسکتبار پرداخته می‌شود.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 21 شهريور 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 35