En
تاریخ : چهارشنبه 23 آبان 1397
کد 4509

بررسی مسائل و مشکلات سینمای نسیم شهر شهرستان بهارستان

بخشدار بوستان : یکی از راه های موثر کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه توجه و ترویج برنامه های فرهنگی و تقویت مراکز هنری به ویژه سینما در جامعه است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان ، سید محسن موسوی بخشدار بوستان در جلسه بررسی مسائل و مشکلات سینمای نسیم شهر که با حضور شهردار نسیم شهر، روسای شورای اسلامی شهر و فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئول مجتمع فرهنگی، تجاری و هنری نسیم شهر برگزار شد ضمن انتقاد از تعطیلی و تغییر کاربری این مرکز فرهنگی گفت: متاسفانه تنها سینمای بخش بوستان علی رغم گذشت چندین سال از تکمیل ساختمان این پروژه، با بی تدبیری و سوء مدیریت از کارکرد اصلی خویش به دور مانده و مجموعه مدیریتی شهرستان نیز هیچ عذری را برای تعطیل شدن این مجموعه فرهنگی نمی پذیرد.
وی افزود: انتظار داریم شهرداری و شورای اسلامی نسیم شهر به همراه متولی این مجتمع فرهنگی با احساس مسئولیت بیشتر نسبت به این مهم اهتمام لازم را جهت راه اندازی فوری این مجموعه به عمل آورند.

بخشدار بوستان به نقش و تاثیرگذاری برنامه های فرهنگی و هنری به ویژه سینما در جامعه اشاره کرد و اظهار داشت : یکی از راه های موثر کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه توجه و ترویج برنامه های فرهنگی و تقویت مراکز هنری به ویژه سینما در جامعه ست.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 آبان 1397
  • توسط روابط عمومی بخشداری بوستان
  • تعداد بازدید 67