En
تاریخ : شنبه 7 ارديبهشت 1398
کد 4724

۱۳۰ فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد بهارستان در سال ۹۷ ایجاد شد

رئیس کمیته امداد شهرستان بهارستان گفت: در سال ۹۷ بیش از ۲۸ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال به‌ منظور ایجاد ۱۳۰ فرصت شغلی جدید برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد بهارستان پرداخت‌ شده است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان، حسین محمدی در بهارستان به بهره‌مندی بیش از 6 هزار خانوار با جمعیت 10 هزار و 579 نفر از خدمات کمیته امداد شهرستان بهارستان اظهار داشت: راهبرد اصلی کمیته امداد در حوزه خدمت‌رسانی به جامعه هدف زمینه‌سازی برای توانمندسازی خانوارهای مددجوی مورد حمایت این نهاد با محوریت اشتغال است.
وی ادامه داد: برنامه‌های اجرایی کمیته امداد شهرستان بهارستان در حوزه اشتغال‌زایی برای مددجویان مورد حمایت این نهاد با ارائه خدمات مشاوره‌ای، فکری و فرهنگی به‌ منظور ایجاد فرهنگ کار و تلاش برای رسیدن به خوداتکایی و استقلال اقتصادی، مهارت‌آموزی، ارائه مشاوره‌‌های شغلی براساس علاقه‌‌مندی افراد و ایجاد اشتغال انجام می‌شود.
رئیس کمیته امداد شهرستان بهارستان بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 28 میلیارد و 650 میلیون ریال به‌ منظور ایجاد 130 فرصت شغلی جدید برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد بهارستان از محل منابع داخلی این نهاد و بانک‌ها پرداخت‌ شده است.
 
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 7 ارديبهشت 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 2