En
تاریخ : سه شنبه 10 ارديبهشت 1398
کد 4731

شوندی: طرح ساماندهی رودخانه نسیم شهر اجرا می شود

شهردار نسیم شهر گفت: طرح ساماندهی رودخانه سالور و حاشیه آن در محله حصارک پایین این شهر با هدف زیباسازی و تعالی منظر شهری اجرا می شود.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستنان بهارستان، عباس شوندی با بیان اینکه محل تامین اعتبار اجرای این طرح از اعتبارات داخلی مدیریت شهری است بیان داشت: این طرح با هدف ایمن سازی حاشیه رودخانه و جلوگیری از معضلات زیست محیطی در منطقه از سوی شهرداری نسیم شهر اجرا می شود و رضایت مردم را به دنبال دارد.
وی با اشاره به آغاز فاز جدید آسفالت معابر و جدول گذاری افزود: در سال جاری بیش از 15 میلیارد تومان برای آسفالت ریزی ، لکه گیری و تراش آسفالت در نظر گرفته شده و تعویض جداول معابر آغاز شده است .
شوندی بیان کرد: هم اکنون شهرداری در چند نقطه از محله های سطح شهر از جمله کوچه باکری و کوچه یاس در حال انجام عملیات جدول گذاری است و معابری که نیاز به تعویض جدول و آسفالت داشته باشد طبق اولویت انجام خواهد شد.
وی همچنین از آغاز احداث پارک بانوان در بوستان بزرگ خلیج فارس (باغ امامی) خبر داد و گفت : با احداث چند مجموعه تفرجگاهی و فضای سبز در نسیم شهر ، شاهد ارتقای زیرساخت های فضای سبز خواهیم بود.
نسیم شهر در 15 کیلومتری جنوب غربی تهران واقع شده است.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 10 ارديبهشت 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 11