En
تاریخ : شنبه 21 ارديبهشت 1398
کد 4750

25 مددجوی بهارستانی صاحبخانه شدند

25 مدد جوی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بهارستان صاحب خانه شدند.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان، جهانبخش مرادی مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمکان کمیته امداد امام خمینی  (ره) استان تهارن با بیان اینکه یکی از اهداف اساسی و مهم کمیته امداد ارائه خدمات عمرانی، تأمین، تعمیر مسکن و سر پناه مناسب برای مددجویان است، گفت: اگر مسکن مددجویان از نظر احداث و بهسازی مناسب باشد بسیاری از مشکلات آنان حل می‌شود
وی به مددجویانی که در سال ۹۷ صاحب خانه شدند اشاره کرد و افزود: ۳۳۸ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان تهران شامل ۳۰۴ مددجوی ساکن در شهرها و ۳۴ خانوار روستایی صاحب خانه شدند.
مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان تهران با اشاره به اعتبارات اختصاص یافته برای مسکن مددجویان بیان کرد: در سال گذشته ۱۱ میلیارد و۲۰۲ میلیون تومان برای امور مسکن مددجویان شامل خرید، احداث، تعمیرات و بهسازی هزینه شده است.
مرادی ادامه داد: ادارات کمیته امداد بهارستان با تحویل ۲۵، شهریار با ۲۴ و شهر قدس با ۲۲ واحد مسکونی شهری بیشترین خرید را در شهرستان‌ها به خود اختصاص داده‌اند.
وی بیان کرد: علاوه بر واگذاری این واحدها برای ۲۴۱۲ واحد مسکونی نیز تعمیرات جزئی و کلی انجام شده است که شهرستان بهارستان با تعمیر ۱۹۷ واحد، ورامین ۱۵۴، اسلامشهر ۱۴۲ و شهریار ۱۳۴ هر کدام بیشترین تعمیرات را انجام داده است.
مرادی یادآور شد: برنامه‌های مصوب سالیانه حوزه تأمین مسکن کمیته امداد استان تهران در سال ۹۷ در همه سرفصل‌ها بیش از ۱۰۰ درصد تحقق یافته است.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 21 ارديبهشت 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 13