En
تاریخ : سه شنبه 24 ارديبهشت 1398
کد 4755

تاکید معاون سیاسی فرماندار بهارستان بر افزایش فعالیتهای دانشجویی در شهرستان

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان بهارستان بر افزایش فعالیتهای دانشجویی در شهرستان تاکید کرد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان ، سید حبیب موسوی در اولین جلسه کمیسیون دانشجویی شهرستان گفت : حضور و مطالبه گری دانشجویان در عرصه های سیاسی و اجتماعی موجب پویایی هرچه بیشتر نظام اسلامی  می شود و مسئولان دانشگاه های شهرستان باید شرایط را برای فعالیت مطلوب تشکل های دانشجویی فراهم کنند.
وی افزود : دانشگاه نمی تواند از فعالیت های اجتماعی و سیاسی فاصله بگیرد ، فعالیت های دانشجویی در دانشگاه مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده و همواره اصرار بر آن داشته‌اند وحتی  فرمودند خدا لعنت کند دست هایی را که می خواهند جوان ما و دانشجوی ما را غیر سیاسی کنند. البته منظور از فعالیت سیاسی، افتادن در دامن جناح های سیاسی، احزاب و جبهه بندی های بیرون از دانشگاه نیست.بلکه آگاهی و اشراف و نقش آفرینی در عرصه سیاسی است .
موسوی ادامه داد : نظام جمهوری اسلامی ایران، برای همه اقشار مردم  به ویژه  دانشجویان ظرفیتی را ایجاد کرده است تا آنان بتوانند سخنان و انتقادهای خود را با آزادی کامل بیان کنند و از این ظرفیت باید برای توسعه کشور استفاده کرد .
معاون سیاسی  و انتظامی فرمانداری  بهارستان با تاکید بر توجه مسئولان دانشگاه ها به گسترش نشاط سیاسی و اجتماعی در محیط های دانشجویی گفت : هرچند شهرستان بهارستان تنها دارای دو واحد دانشگاهی است ، اما در همین دو واحد هم می توان با برنامه ریزی مناسب  فعالیتهای دانشجویی را افزایش داد .
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 24 ارديبهشت 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 30