En
تاریخ : شنبه 28 ارديبهشت 1398
کد 4765

فرماندار بهارستان :

امام خمینی (ره) موازنه قدرت را در مسیر توسعه فرهنگ دینی و مدیریت اسلامی قرار داد

فرماندار شهرستان بهارستان گفت : حضرت امام خمینی (ره) با انقلاب خود ، موازنه قدرت را در مسیر توسعه فرهنگ دینی و مدیریت اسلامی قرار داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان ، بیژن سلیمان پور در جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) شهرستان بهارستان که در محل فرمانداری برگزار شد ، اظهارداشت : امام راحل یک شخصیت منحصر به فرد در تاریخ است که با داشتن مجموعه ای از ویژگی های والا و ممتاز ، اسلام را از کج عزلت خارج کرد و به آن عزت و اقتدار بخشید .
وی افزود : از جمله ویژگی های امام خمینی (ره) ، تقوای بسیار بالا ، دفاع از اسلام و قرآن و باور و یقین ایشان به حق بود که منجر به همراهی ملت با ایشان شد .
فرماندار بهارستان با بیان اینکه رهبر کبیر انقلاب اسلامی با باور و یقین وارد مبارزه با ظلم و ستم و طاغوت شدند  ادامه داد : مردم هم به این باور امام ایمان داشتند و تحت رهبری خمینی کبیر ، انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند .
سلیمان پور خاطرنشان کرد : امام خمینی (ره) همه عظمت ، شکوه و بزرگی را به مردم ایران بخشید اما به دنبال اندوختن چیزی برای خود نبود و همین رمز ماندگاری نام و اندیشه ایشان است .
او پایان دادن به تک قطبی بودن جهان را از بزرگترین ثمرات انقلاب اسلامی برشمرد و گفت : حضرت امام خمینی (ره) با انقلاب خود  ،  موازنه قدرت را در مسیر توسعه فرهنگ دینی و مدیریت اسلامی قرار داد.
نماینده عالی دولت در شهرستان بهارستان با بیان این مطلب که بیداری اسلامی میراث بزرگ امام خمینی (ره) بود ،  اضافه کرد : پس از ارتحال حضرت امام (ره) با بیداری اسلامی ملتهای مسلمان  نقشه های آمریکا و رژیم صهیونیستی عقیم ماند و راه پیروزی مسلمین بر دشمنان تمسک به راه و آرمانهای امام خمینی (ره) است .
سلیمان پور  افزود : امام عظیم الشان انصافاٌ کار بزرگی انجام داد و با یک مراسم بزرگداشت نمی توان ایشان را تبیین و تجلیل کرد . هرکاری برای امام خمینی (ره) انجام شود ، برای ایشان نیست ، بلکه برای انقلاب اسلامی و مردم است .
فرماندار بهارستان با تاکید بر برگزاری هرچه باشکوهتر برنامه های سی امین سالگرد رحلت بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران گفت : تجلیل از امام خمینی (ره) تنها تجلیل از یک فرد و رهبر سیاسی و شخصیت بی بدیل تاریخ معاصر نیست ، بلکه تجلیل از یک اندیشه ، گفتمان و قدرت متصل به خدا و یک شجاعت برای تغییر بنیادین در دنیاست .
  • نوشته شده
  • در شنبه 28 ارديبهشت 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 11