En
تاریخ : سه شنبه 21 خرداد 1398
کد 4796

فرمامدار بهارستان در جلسه شورای اداری شهرستان تاکید کرد :

مشاغل خانگی با اولویت فرش باید به بهارستان بازگردد

فرماندار بهارستان با اشاره به اینکه دستگاه های اجرایی بهارستان باید ظرفیت های این شهر را ارتقا دهند گفت: مشاغل خانگی با اولویت فرش باید به بهارستان بازگردد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان، مجتبی خانجانی صبح دوشنبه در جلسه شورای اداری بهارستان طی سخنانی اظهار داشت: کاری که در سال ۹۸ از دستگاه‌های اجرایی بهارستان می‌خواهیم تقویت مواردی است که بهارستان در آنها دارای ظرفیت و پتانسیل هستند.
وی با بیان اینکه صنعتگران، مونتاژگران و رانندگان و کارگران ساده از اقشار و اشتغال گرانی هستند که در شهرستان بهارستان وجود دارند گفت: باید در برنامه‌های توسعه‌ای نگاه ویژه ای برای این اقشار داشته باشیم.
فرماندار بهارستان با اشاره به اینکه کسانی به بهارستان مهاجرت می‌کنند دارای تخصص فنی هستند و ما باید برای این افراد برنامه ریزی داشته باشیم افزود: افرادی که دارای مهارت و تخصص هستند از اشتغال نیز برخوردار می‌باشند و جمعیت فعال این شهرستان نیز در رده سنی ۳۰ تا ۴۰ سال است و رشد جمعیت بالا می‌باشد لذا این شهرستان جمعیت جوان دارد.
خانجانی اذعان داشت: سهم ایجاد اشتغال در بهارستان اول برای صنعت دوم برای خدمات و سوم برای کشاورزی است لذا باید به تقویت واحدهای صنعتی در بهارستان بها و اهمیت ویژه ای داده شود.
وی در خصوص اهمیت به خیرین این منطقه نیز گفت: هیچ دستگاهی حق ندارد در کار خیرین مشکل ایجاد کند و همه باید مشارکت کنند که خیرین در این منطقه بمانند.
نماینده عالی دولت در شهرستان بهارستان عنوان داشت: از هیچ دستگاهی پذیرفته نیست که مدیران شهرک‌های صنعتی را به رسمیت نشناسند و حوزه اشتغال و شهرک‌های صنعتی در اولویت ما قرار دارند و باید نهایت همکاری برای رفع مشکلات واحدهای صنعتی صورت بگیرد تا چرخ صنف و صنعت متوقف نشود.
فرماندار بهارستان با اشاره به راه اندازی و تقویت مشاغل خانگی در بهارستان نیز گفت: مشاغل خانگی با اولویت فرش باید به بهارستان بازگردد و از مسئولین مربوطه در این بخش می‌خواهیم در این زمینه همه تلاش خود را انجام دهند.
فرماندار بهارستان ضمن تکریم خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان گفت: خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان ولی نعمتان نظام هستندو تمامی مسئولین ادارات موظف هستند دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان را به صورت دوره ای در طول هر سال انجام دهند.
همچنین فرماندار بهارستان در این جلسه الویت های اخلاقی خود را در این جلسه تبیین کرد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 21 خرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 32