En
تاریخ : سه شنبه 25 تير 1398
کد 4870

درد و دل های بدون تعارف پیشکسوتان حوزه ورزش با خانجانی

دیدار صمیمی فرماندار بهارستان با جمعی از ورزشکاران بخش بوستان

فرماندار بهارستان: حضور در میان ورزشکاران،شفافیت سازی هزینه ها و ایجاد هیاتی از دستگاه های ذیصلاح جهت توانمندسازی هیات های ورزشی از ماموریت های جدی و پیش روی اداره ورزش و جوانان است.
 عصر روز دوشنبه ۲۴ تیرماه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان با حضور در میان جمعی از پیشکسوتان، ورزشکاران و جوانان بخش بوستان، پای گلایه فعالان این حوزه نشست .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان، این نشست که با حضور بخشدار گلستان، شهردار نسیم شهر، دهیاران و روسای شوراهای اسلامی بخش بوستان و رئیس اداره ورزش و جوانان برگزار شد؛ نماینده تمام هیات های ورزشی از ضعف هایی که در زمینه شفافیت های سازمانی و حمایت های لازم جهت قهرمان پروری و اعتلای ورزش وجود دارد گلایه کردند .

مجتبی خانجانی در این دیدار با بیان اینکه اداره ورزش و جوانان موظف است بطور مستمر به فعالان حوزه ورزش در تمام رشته ها گزارش دهد گفت : حضور در میان ورزشکاران، شفافیت سازی هزینه ها و ایجاد هیاتی از دستگاه های ذیصلاح جهت توانمندسازی هیات های ورزشی از ماموریت های جدی و پیش روی اداره ورزش و جوانان است .

گفتنی است در خاتمه این نشست مقرر شد جلسه ای با هدف برنامه ریزی، هماهنگی و شفاف سازی های لازم در ورزش شهرستان بهارستان با حضور داورزنی رئیس اداره ورزش و جوانان، روسای هیات های ورزشی و نماینده فرمانداری در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان برگزار شود .

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 25 تير 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 15