En
تاریخ : دوشنبه 28 مرداد 1398
کد 5047

هولناک‌ترین حادثه سال ۹۸ شهرستان بهارستان در نسیم‌شهر ثبت شد

رئیس پلیس شهرستان بهارستان در تشریح هولناک‌ترین حادثه امسال در این منطقه گفت: متاسفانه دلخراش‌ترین حادثه ۵ ماهه سال ۹۸ مربوط به قتل یک دختر در نسیم‌شهر بود.
سرهنگ نجات‌اله چنگیزخانی،فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهارستان از قتل یک دختر در نسیم شهر بعنوان فجیع ترین اتفاق طی ۵ ماه اول سال ۱۳۹۸ خبر داد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان، چنگیزخانی در این خصوص ادامه داد : طی این حادثه دو کیف‌قاپ در محله حصارک نسیم‌شهر ناخواسته موجب مرگ یک دختر جوان شدند .

 به گفته وی، ماجرا از این قرار بود که دو سارق کیف‌قاپ، یک دختر جوان را مورد طعمه خود قرار می‌دهند که در حین قاپیدن کیف با مقاومت دختر روبه‌رو شدند و این مقاومت تا جایی ادامه پیدا می‌کند که این دختر حاضر به رها کردن کیف خود نمی‌شود.

 چنگیزخانی خاطرنشان کرد: آنقدر سارقان به کشیدن کیف روی موتور در حال حرکت ادامه می‌دهند که دختر جوان با سر به زمین می‌خورد و به خاطر ضربه وارد شده دچار ضربه مغزی می‌شود و در همان لحظه جان خود را از دست می‌دهد.

 فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهارستان خاطرنشان کرد: این دو سارق ساکن شهرستان اسلامشهر بودند که با حضور به موقع پلیس بهارستان دستگیر و روانه زندان شدند.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 28 مرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 267