En
تاریخ : يکشنبه 17 آذر 1398
کد 5527

اخبار انتخابات 5 /

فرماندار بهارستان عنوان کرد: انتخابات پایه و اساس نظام جمهوری اسلامی ایران است

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: انتخابات پایه و اساس نظام جمهوری اسلامی ایران است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان، مجتبی خانجانی با بیان این که پایه نظام اسلامی بر اساس مردم سالاری است، گفت: مشارکت مردم در انتخابات و تعیین سرنوشت یک کشور به دست مردم آن کشور از برکات نظام و انقلاب جمهوری اسلامی ایران است.
فرماندار بهارستان افزود: انقلاب اسلامی امروز بیشتر از زمان دیگری نیاز به اتحاد، همدلی و وحدت مردم بین مسئولین و مردم دارد.
خانجانی با اشاره به اینکه در این انقلاب و نظام هرجا نیاز به حضور مردم بوده، مردم با جان و دل پای این نظام ایستاده‌اند اظهار داشت: مسئولین بایستی با ارائه بهترین خدمات به مردم قدردان این مردم باشند مردم به ویژه شهروندان بهارستانی این انقلاب و نظام را دوست دارند.
نماینده عالی دولت در شهرستان بهارستان افزود در حال حاضر بهترین و بدترین تحریم ها علیه مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران انجام شده است اما مردم پای ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب خود ایستاده‌اند
فرماندار بهارستان با بیان اینکه انتخابات دوم اسفند 98 رویداد مهم و حیاتی است، از مردم خواست تا با حضور حداکثری در انتخابات بار دیگر اقتدار و عظمت ملت ایران را به پیش روی جهانیان به نمایش بگذارند.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 17 آذر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 61