En
تاریخ : يکشنبه 24 آذر 1398
کد 5575

امام جمعه نسیم شهر: انتخابات پیش‌رو از مهم‌ترین وظایف برای مردم در استواری انقلاب اسلامی و نظام مردمی است

امام جمعه نسیم شهر گفت: امام جمعه نسیم شهر: انتخابات پیش‌رو از مهم‌ترین وظایف برای مردم در استواری انقلاب اسلامی و نظام مردمی است.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد محسن‌زاده امام جمعه نسیم‌شهر امروز در خطبه‌های این هفته نسیم‌شهر با بیان اینکه تقوای الهی زیباترین راه رسیدن به خداست اظهار داشت: استقامت مهّم‌ترین راه رسیدن انسان به آرامش است همچنان که در دوران 8 سال دفاع مقدس بارزترین نمونه‌های استقامت در برابر مستکبران خلق شد.
وی  با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که انتخابات نمونه‌ای از مردم‌سالاری و دموکراسی در کشور است تصریح کرد: انتخابات پیش‌رو از مهم‌ترین وظایف برای مردم در استواری انقلاب اسلامی و نظام مردمی است و این حضور پررنگ مشت محکمی بر دهان مستکبران خواهد بود.
امام جمعه نسیم‌شهر مشورت با مردم را از مهّم‌ترین ارکان برای پیشرفت انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: مردم ایران اسلامی از مهّم‌ترین و شکست‌ناپذیرترین ارکان برای نظام و انقلاب هستند.
محسن‌زاده در ادامه با توجه به فتنه‌های گوناگون در چند سال گذشته خاطرنشان کرد: امنیت، خط قرمز جمهوری اسلامی ایران است و هر کس بخواهد از این خط عبور کند ضربه و شکست سختی خواهد خورد.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 24 آذر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 24