En
تاریخ : يکشنبه 24 آذر 1398
کد 5578

خانجانی، تحریم ها و فشار های امروز به دلیل ایستادگی بر استقلال ملی است

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: تحریم ها و فشار های امروز به دلیل ایستادگی بر استقلال ملی است


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان،  مجتبی خانجانی در جلسه شورای اداری شهرستان گفت: امروز اگر جمهوری اسلامی ایران با فشار و تحریم مواجه است، بخاطر ایستادگی بر استقلال ملی  و مبارزه با تمامیت خواهی دشمنان است .
وی افزود: اگر به اقتدار و عزت نظام فکر نکنیم ، خیلی ها که امروز با ملت ایران دشمنی می کنند،آماده کمک به ما خواهند بود.
خانجانی با اشاره به سخنان مقام معظنم رهبری (مد ظله العالی) اذعان داشت: از خانواده متوفیان حوادث اخیر که بیگناهی شان ثابت شده،حسب دستور مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در اسرع وقت سرکشی و دلجویی می شود .
فرماندار بهارستان با بیان اینکه شهرستان بهارستان نیاز به کار جدی و جهادی دارد .مسئولان اداری شهرستان باید بیشتر از قبل و به صورت شبانه روزی کار کنند، ادامه داد: تلاش بیشتر برای بازگرداندن ادارات آسیب دیده در اغتشاشات به چرخه خدمت رسانی به مردم مدنظر قرار گیرد.
وی اشاره ای نظارت بر مقابله و افزایش قیمت ها کرد و گفت:  نظارت مستمر بر مقابله با افزایش قیمت و گرانی ها توسط دستگاه های متولی و کمیته تنظیم بازار شهرستان یک وظیفه و تکلیف است.
فرماندار بهارستان در ادامه سخنان خود با اشاره به انتخاب شهردار اظهار داشت: شهرستان و مردم به آرامش نیاز دارند، شوراهای اسلامی شهرهای گلستان و نسیم شهر شهردار توانمند و آشنا به محیط انتخاب کنند .
بر مقابله جدی با ساخت و سازهای غیرمجاز توسط شهرداری ها و دهیاری ها تاکید می شود .
نماینده عالی دولت در شهرستان بهارستان انتخابات دوم اسفند را مهم و حیاتی دانست و افزود: همه مسئولان باید برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تلاش کنند. اما نباید کار انتخاباتی کنند.
خانجانی اذعان داشت:متولی انتخابات براساس قانون هیئتهای اجرایی و نظارت هستند. هرکاری در انتخابات قرار است انجام شود ، در چارچوب این هئيتها خواهد بود .
وی در خاتمه خاطر نشان کرد: تبلیغات و تخلفات زودهنگام انتخاباتی رصد می شود.
 
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 24 آذر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 17