En
تاریخ : دوشنبه 21 بهمن 1398
کد 5935

استاندار تهران در مراسم افتتاح پروژه های عمرانی شهرستان بهارستان

بهارستان در مقایسه با سنوات گذشته به سرعت مسیر توسعه و رشد را طی می‌کند/طرح‌ها مبین هدف گذاری صحیح مدیریت شهری و سیاست گزاری دقیق فرماندار این شهرستان است/ با همت همه مسئولان شاهد رشدی ۲ برابری بیش از تعهد اشتغال این شهرستان بوده‌ایم

استاندار تهران در مراسم افتتاح پروژه های عمرانی شهرستان بهارستان گفت: افتتاح این طرح‌ها مبین هدف گذاری صحیح و سیاست گزاری دقیق فرماندار این شهرستان است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران ظهر دوشنبه در مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی شهر گلستان در شهرستان بهارستان طی سخنانی اظهار داشت: بهارستان در مقایسه با سنوات گذشته به سرعت مسیر توسعه و رشد را طی می‌کند.

استاندار تهران با بیان اینکه در دهه فجر امسال طرح‌های افتتاحی شهرستان بهارستان با اعتباری بالغ بر 390 میلیارد تومان و اشتغالزایی برای بیش از  570نفر صورت گرفته است افزود: طرح‌های افتتاحیه شهرستان بهارستان در دهه فجر امسال در حد بالای استاندارد و مبتنی بر نیازسنجی مردم این شهرستان به بهره برداری رسیده است.

محسنی بندپی افزود: افتتاح این طرح‌ها مبین هدف گذاری صحیح مدیریت شهری و سیاست گزاری دقیق فرماندار این شهرستان است.

وی با اشاره به اینکه تعهد اشتغال در شهر بهارستان رشد چشمگیری داشته و با همت همه مسئولان شاهد رشدی ۲ برابری بیش از تعهد اشتغال این شهرستان بوده‌ایم گفت: این روند تا پایان سال جاری روندی فزاینده خواهد داشت.

استاندار تهران در ادامه از استقرار دانشگاه فرهنگیان در شهر گلستان خبر داد و عنوان داشت: با هماهنگی با رئیس دانشگاه فرهنگیان مقرر شد تا واحد این دانشگاه در شهر گلستان احداث شود.

محسنی بندپی در خصوص برگزاری انتخابات نیز گفت: حضور هر چه پر رنگ و با شکوه مردم در انتخابات و راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه‌های دشمنان را خنثی خواهد کرد.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 21 بهمن 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 26