En
تاریخ : چهارشنبه 28 اسفند 1398
کد 6173

تعطیلی واحدهای نانوایی شهرستان بهارستان صحت ندارد

رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان ضمن تکذیب خبر تعطیلی واحدهای نانوایی گفت: تعطیلی نانوایی ها و فروشگاه های موادغذایی در شهرستان بهارستان «شایعه» است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان ، جعفر درویشی رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان  اظهار داشت: به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا از چند روز گذشته رایزنی های لازم برای تعطیلی اتحادیه های بهارستان انجام شده بود که این امر طی ابلاغیه ای انجام شد و اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی شهرستان بهارستان به جز واحد بازرسی تا پایان ایام نوروز، تعطیل شدند.

وی با بیان اینکه برخی از صنفوف از جمله قهوه خانه ها، تالارها، آرایشگاه های زنانه، گیم نت ها، باغچه رستوران ها و کافی شاپ ها که عامل مهّمی در شیوع ویروس کرونا محسوب می شدند از دو هفته گذشته تعطیل شده اند افزود: برخی از این مراکز نیز به دلیل مقابله با مصوبه ستاد مبارزه با کرونا با همکاری پلیس پلمب شدند.

رئیس اتاق اصناف بهارستان از ممنوعیت برگزاری جشن ها و عروسی ها در رستوران ها و تالارهای پذیرایی شهرستان بهارستان به دلیل شیوع بیماری کرونا خبر داد و گفت: برخی صنوف نیز از جمله رستوران ها به دلیل کاهش فعالیت، تعطیل شده اند و اغلب کسبه برای حفظ سلامتی خود و خانوده هایشان واحدهای صنفی را تعطیل کرده اند و همکاری خوبی در جهت پیشگیری از بیماری منحوس کرونا داشتند.

درویشی با تأکید بر اینکه هیچ فروشگاهی در بهارستان تعطیل نخواهد شد اظهار داشت: فروشگاه ها و واحدهای صنفی عرضه موادغذایی در ایام تعطیلات عید نوروز به مردم خدمات ارائه خواهند داد.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 28 اسفند 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 0