En
تاریخ : پنجشنبه 29 اسفند 1398
کد 6182

پیام فرماندار شهرستان بهارستان به مناسبت فرا رسیدن سال نو

فرماندارشهرستان بهارستان به مناسبت پایان سال 1398 و فرا رسیدن سال نو پیامی صادر کرد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان، مجتبی خانجانی به مناسبت پایان سال 1398 و فرا رسیدن سال نو پیامی  صادر کرد .
متن پیام مجتبی خانجانی به این شرح است :

                                                                                                                بسم الله الرحمن الرحیم
سال 1398 در حالی به پایان می رسد که  میهن عزیزمان در این سال شاهد رخدادهای تلخ و شیرین بسیاری بود .
 سالی که با بارشهای  بهاری و سیل در چند استان آغاز و با آزمون الهی دیگر در شیوع بیماری کرونا به پایان می رسد . در این سال ملت ایران سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی  یکی از بی نظیرترین قهرمانان و فرزندان مجاهد و دلیر خود را با اقدام ددمنشانه و ناجوانمردانه رژیم تروریست آمریکا از دست داد و اندکی بعد از این اتفاق جانگداز ، جمعی از هموطنان در حادثه تلخ هواپیمای اوکراینی جان باختند .
 برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز از دیگر رخدادهای مهم سال 98 بود . گرچه  برخی از این رخدادها  مانند شهادت سردار بزرگ اسلام و ایران ، سقوط هواپیما  و اشاعه ویروس کرونا کام همگان را تلخ کرد ، اما ثمره و حاصل آنها و دیگر رویدادهای امسال ، تقویت همبستگی و همدلی ملت ایران بود .
شهرستان بهارستان هم در سالی که گذشت به فضل الهی و  با همت و همدلی مسئولان و همراهی خوب مردم شریف و نجیب این دیار همیشه سرفراز ، شاهد اقدامات و خدمات ارزشمندی بود که این شهرستان را شتابان تر از قبل در مسیر رشد و توسعه قرار می دهد .
با تبریک فرا رسیدن نوروز باستانی و حلول سال جدید به پیشگاه همه ایرانیان به ویژه شهروندان مهربان و عزیز شهرستان بهارستان ، امیدواریم سال پیش رو برای کشور و مردم ایران سالین سراسر برکت و موفقیت باشد .
 همچنین ضمن قدردانی از سپیدپوشان و مدافعان سلامت که این ایام با مجاهدت و تلاش شبانه روزی به خدمت مشغولند و سال نو را در محل کار خویش جشن می گیرند ، باردیگر از مردم خوبمان تقاضا می کنم  که برای شکست  ویروس نحس کرونا در خانه ها بمانند تا این جدایی های ناگزیر در آینده ای نزدیک منجر به مهر و محبت و همدلی بیشتر گردد .

                                                                                                                                                             مجتبی خانجانی
                                                                                                                                                 فرماندار شهرستان بهارستان
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 29 اسفند 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 5