En
تاریخ : چهارشنبه 6 فروردين 1399
کد 6193

خانجانی: روزانه ۱۰ هزار ماسک در شهرستان بهارستان تولید می‌شود

فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به تولید ماسک در این شهرستان گفت: به منظور رفع نیاز مراکز درمانی شهرستان و کشور، برای نخستین بار تولید ماسک با مجوز دانشگاه علوم پزشکی در بهارستان آغاز شده است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان، مجتبی خانجانی با اشاره به تولید روزانه بیش از 5 هزار ماسک در بهارستان اظهار داشت: با سرمایه گذاری بخش خصوصی، تولید ماسک بهداشتی با قابلیت مطلوب جهت محافظت از پزشکان و پرستاران و مردم از حیث بیماری کرونا در حال انجام است.
 وی در ادامه افزود: 3 واحد تولیدی در مرحله نخست روزانه 5 هزار عدد ماسک و در طی هفته های آتی روزانه بیش از 10 هزار عدد ماسک تولید و در اختیار کادر پزشکی و مردم قرار می دهند.
فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به تعطیلی 50 درصد از بازارهای و صنف های غیرضروری در بهارستان تصریح کرد: باید برای تعطیلی اصنافی که در مقابل مصوبه ستاد مبارزه با کرونا مقابله می کنند اقدام جهادی انجام داد که این مهم به زودی با قدرت آغاز می شود.
خانجانی سپس بر ماندن مردم در خانه هایشان تاکید کرد و گفت: از همکاری مردم شهرستان بهارستان برای شکست دادن ویروس منحوس کووید 19 کمال تشکر را دارم و امیدوارم اصنافیان برای در امان ماندن خود و خانوادهایشان به پویش در خانه بمانیم بپیونند.
وی در پایان با اشاره به افزوده شدن 100 تخت درمانی برای درمان بیماران کرونایی در شهرستان بهارستان خاطرنشان کرد: نقاهتگاهی جهت درمان بیماران کرونایی در یکی از سالن های ورزشی شهرستان بهارستان آماده شده است و تمام ظرفیت ها برای درمان بیماران به کار گرفته شده است.

 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 6 فروردين 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 7