En
تاریخ : شنبه 9 فروردين 1399
کد 6220

کالاهای اساسی شهروندان بهارستانی تا ۶ ماه آینده ذخیره‌سازی شده است

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: مسئولان بهارستان موظف شده‌اند تا اقلام موردنیاز مردم را پیش‌بینی و برای تأمین حداکثری کالاها از شبکه توزیع برای ۶ ماه آینده اقدام کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان ، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به دایر بودن صنوف ضروری و تأمین مایحتاج اولیه مردم در شهرستان اظهار داشت: فروشگاه‌های زنجیره‌ای، میوه و سبزی فروشی‌ها، مراکز فروش محصولات پروتئینی و لبنی، جایگاه‌های عرضه سوخت و صنوف تأسیسات خودرو و منازل به فعالیت خود ادامه خواهند داد و تعطیل نمی‌شوند.

وی همچنین با اشاره به تعطیلی قنادی‌ها با نظر شبکه بهداشت و درمان بهارستان بیان کرد: نیروی انتظامی و پلیس راهور بهارستان با قدرت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی را به اجرا می‌گذارند و خودروها و صنوفی را که موجب سد معبر می‌شوند جریمه و با آن‌ها برخورد قانونی می‌کند.

فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به تأمین موادغذایی و اقلام دارویی و بهداشتی شهرستان بهارستان تا 6 ماه آینده افزود: مسئولان صنعت، معدت و تجارت و شبکه بهداشت و درمان بهارستان موظف شده‌اند تا اقلام موردنیاز را پیش‌بینی و برای تأمین حداکثری کالاها از شبکه توزیع برای 6 ماه آینده اقدام کنند.
  • نوشته شده
  • در شنبه 9 فروردين 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 18