En
تاریخ : شنبه 3 خرداد 1399
کد 6510

خانجانی اعلام کرد :

۵ هزار بسته معیشتی در مرحله سوم رزمایش کمک مؤمنانه در بهارستان توزیع می‌شود

فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به آغاز مرحله سوم رزمایش «کمک مؤمنانه» از توزیع بیش از ۵ هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان ،مجتبی خانجانی با اشاره به آغاز مرحله سوم رزمایش «کمک مؤمنانه» اظهار داشت: در قالب رزمایش کمک مؤمنانه و لبیک به فرمان مقام معظم رهبری در دستگیری از نیازمندان، بسته‌‌های معیشتی در شهرستان بهارستان توزیع می‌شود.

وی ارزش ریالی هر بسته کمک معیشتی را بین 250 تا 350 هزار تومان اعلام کرد و افزود: این بسته‌‌ها با کمک خیرین و کمک‌‌‌های مردمی و ادارات مستقر در بهارستان جمع‌‌آوری شده است.

فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به فعالیت خودجوش مردم در طرح مواسات و رزمایش همدلی بیان کرد: این بسته‌ها شامل برنج، گوشت، مرغ، روغن، رُب و ماکارونی و تن ماهی است که در بین نیازمندان شناسایی شده توزیع می‌شود.خانجانی همچنین ضمن قدردانی از حضور شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در رزمایش همدلی مؤمنانه گفت: امام جمعه گلستان، سپاه، بسیج و هیئات مذهبی شهرستان بهارستان نیز در رزمایش همدلی مؤمنانه خوش درخشیدند.

وی با اشاره به شناسایی 25 هزار خانواده نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا در بهارستان تصریح کرد: تاکنون در طرح مواسات و رزمایش همدلی مومنانه بیش از 20 هزار بسته معشیتی در بین خانواده‌های نیازمند بهارستان توزیع شده است.

فرماندار بهارستان در پایان با اشاره به طبخ بیش از 10 هزار پرس غذا در ایام ماه مبارک رمضان توسط هیئت‌های مذهبی خاطرنشان کرد: رزمایش همدلی مؤمنانه در شهرستان بهارستان ایستگاه پایانی ندارد و با کمک مردم، خیرین و مسئولان این حرکت عظیم و خداپسندانه را ادامه می‌دهیم.

 
  • نوشته شده
  • در شنبه 3 خرداد 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 16