En
تاریخ : يکشنبه 5 بهمن 1399
کد 7707

فاز دوم از چهارمین رزمایش کمک مومنانه در راستای حمایت از اقشار آسیب دیده از بحران جهانی کرونا در صالحیه برگزار شد

در چهارمین مرحله از اهداء کمک های مومنانه به قشر نیازمند به ارزش ۱میلیارد و پانصد میلیون ریال در محل سوله مدیریت بحران تقدیم اقشار کم برخوردار شد.
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان ، شروع این مراسم که با حضور شهردار صالحیه و بازدید فرماندار شهرستان بهارستان برگزار شد به ۵۰۰ نفر از شهروندان نیازمند بسته معیشتی حاوی مواد غذایی اهداء می شود.

در حاشیه این مراسم فرماندار بهارستان با تقدیر از مجموعه شهرداری افزود کمک های حمایتی شهرداری صالحیه در بین شهرداری های کشور هم از نظر کیفیت و هم از نظر کمیت منحصر بفرد و قابل تحسین می باشد که با نظارت واحد‌های نظارتی این شهرداری به افراد نیازمند واقعی می‌رسد.

مهندس آگاهی با اشاره به ادامه دار بودن این اقدامات از برگزاری فاز پنجم نوید داد و افزود:  کمک های مومنانه در راستای انجام به وظیفه انسانی در راستای حمایت از مستمندان و رهنمود های رهبری با تمام توان برگزار می شود .

شهردار صالحیه افزود پس از اتمام فاز دوم از چهارمین دوره کمک های مومنانه فاز پنجم در حوزه سلامت و درمان طبق زمانبندی در ماههای آتی انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است  فاز اول کمک های مومنانه با بودجه یک میلیارد و پانصد میلیون ریال در قالب اهداء کمک نقدی در دی ماه برگزار شده بود.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 5 بهمن 1399
  • توسط شهرداری صالحیه فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 8