En
تاریخ : يکشنبه 5 بهمن 1399
کد 7713

 تمهیدی:

معرفی ظرفیت های فرهنگ و هنر شهرستان با تلاش هنرمندان صورت می گیرد

نشست صمیمی سرپرست فرمانداری بهارستان با اصحاب فرهنک و هنر شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان ، هادی تمهیدی در این نشست با اشاره به اهمیت فرهنگ در جامعه امروز گفت: تمام ابعاد و اجزاء زندگی روزانه مردم آمیخته با فرهنگ است.

وی افزود: اگر در بخش فرهنگ خوب عمل کنیم و در مسیر فرهنگ سازی گام برداریم، بی شک بر مشکلات در سایر حوزه ها نیز فائق خواهیم آمد.

سرپرست فرمانداری بهارستان تصریح کرد: در شهرستان با مشکلات و کمبودهای مختلفی روبرو هستیم.

تمهیدی گفت: بین تعداد جمعیت، مطالبات مردم و حد استاندارد و مطلوب زیر ساختها فاصله زیادی وجود دارد که نمی توان با احداث یک مرکز این فاصله را از بین برد اما تلاش های زیادی برای تامین بودجه انجام شده و به طور مستمر پیگیری های لازم صورت می گیرد.

وی افزود: احداث پردیس فرهنگی و هنری در کنار ساخت بیمارستان 300 تختخوابی و تامین آب شرب از اولویت های ما برای شهرستان بهارستان است.

سرپرست فرمانداری بهارستان ادامه داد: بایستی با برنامه ریزی دقیق از تمامی ظرفیت های موجود بهترین استفاده را ببریم.

نماینده عالی دولت در شهرستان بهارستان اظهار داشت: برگزاری برنامه های فرهنگی با محوریت هنرمندان یکی از راه های بکارگیری ظرفیت هنرمندان است.

تمهیدی با تاکید براجرای برنامه های فرهنگی و هنری در شهرستان عنوان کرد: با ارائه طرحها و برنامه های قابل اجرا توسط انجمنهای فرهنگی و هنری و تنظیم تقویم برنامه های فرهنگی شهرستان توسط اداره ارشاد و با رعایت پروتکلهای بهداشتی برنامه های فرهنگی شهرستان سرعت خواهد یافت .

 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 5 بهمن 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 7