قدردانی فرماندار بهارستان از حضور پرشور مردم بهارستان

فرماندار بهارستان از حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای قدردانی کرد.

  • کد خبر: 280344
  • تاریخ خبر: دوشنبه 31 خرداد 1400 - 08:40

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان، هادی تمهیدی فرماندار بهارستان با صدور پیامی از حضور پرشور مردم در پای صندوق رای در 28 خرداد قدردانی کرد.

متن این پیام به شرح زیر می باشد:


             بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف و عزیز شهرستان بهارستان
درود خداوند بر شما و گامهای استوارتان که در روز جمعه 28 خرداد ماه بار دیگر غیرت و عزت خود را به نمایش گذاشتید .

حضور ارزشمند شما در پای صندوقهای رای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میاندوره ای خبرگان رهبری برگ زرین دیگری در کارنامه افتخارات شما مردم انقلابی و مومن به شمار می رود .

پیشانی شکر را در پیشگاه قادر متعال به زمین می سائیم و این حضور هوشمندانه را به محضر مقام معظم رهبری تبریک عرض نموده  و از  آحاد ملت سرافراز ایران به ویژه شهروندان شریف بهارستان بواسطه خلق این حماسه ارزشمند سپاسگزاری می نمایم.
 
همچنین از زحمات تمامی دست اندر کاران برگزاری انتخابات ، اعضای محترم هیاتهای اجرایی و نظارت، عوامل اجرایی و نظارت شعب اخذرای و بازرسان وزارت کشور و ناظران بهداشتی ، اعضای شورای تامین ، ائمه محترم جمعه ، اصحاب رسانه و مطبوعات   همکاران خدوم فرمانداری ، بخشداران ، شهرداران و دهیاران و روسای ادارات و نهادهای شهرستان و تمامی کسانی که در برگزاری انتخابات با فرمانداری  همراهی کردند قدر دانی نموده و برای منتخب ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری و منتخبین مردم در دو انتخابات خبرگان رهبری و شوراهای اسلامی توفیق خدمتگذاری به ملت عزیز را از درگاه احدیت مسئلت می نمایم . عزتتان مستدام ، پیروز و سربلند باشید .

                     هادی تمهیدی
           فرماندار شهرستان بهارستان