En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

قیمت قند و شکر در بهارستان متعادل شد

قیمت قند و شکر در بهارستان متعادل شد رئیس اتحادیه خواربار فروشان شهرستان بهارستان گفت: با توزیع گسترده شکر دولتی در شهرستان ، قیمت این کالا در شهرستان بطور محسوسی کاهش یافته است.
پنجشنبه 31 مرداد 1398

جمع آوری و بروز رسانی شبکه های فرسوده و قدیمی در نسیم شهر

جمع آوری و بروز رسانی شبکه های فرسوده و قدیمی در نسیم شهر مدیر امور آبفای نسیم‌شهر: با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی عملیات اصلاح شبکه های آبرسانی قدیمی و انشعابات فرسوده در بخشی از مناطق نسیم شهر انجام و به اتمام رسید .
پنجشنبه 31 مرداد 1398

برگزاری مراسم عید سعید غدیرخم در اتاق اصناف بهارستان

برگزاری مراسم عید سعید غدیرخم در اتاق اصناف بهارستان با حضور امام جمعه بخش گلستان،مراسم عید سعید غدیر خم در اتاق اصناف شهرستان بهارستان برگزار شد .
چهارشنبه 30 مرداد 1398

پیشنهاد رئیس پلیس راهور بهارستان برای رفع مشکلات ترافیکی جاده ساوه/لاین کندرو حذف شود

پیشنهاد رئیس پلیس راهور بهارستان برای رفع مشکلات ترافیکی جاده ساوه/لاین کندرو حذف شود سرگرد رضائی نسب حذف لاین کندرو جاده ساوه را بهترین شیوه برای رفع مشکلات ترافیکی در این محدوده خواند .
چهارشنبه 30 مرداد 1398

تزئین ورودی روستای اورین به تمثال شهدای دفاع مقدس

تزئین ورودی روستای اورین به تمثال شهدای دفاع مقدس ورودی روستای اورین به شهدای دفاع مقدس مزین شد .
چهارشنبه 30 مرداد 1398

۴سارق حرفه ای منزل در بهارستان دستگیر شد /اجازه عرض اندام به متخلفین را نخواهیم داد

۴سارق حرفه ای منزل در بهارستان دستگیر شد /اجازه عرض اندام به متخلفین را نخواهیم داد فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهارستان از دستگیری ۴ نفر سارق حرفه ای منازل در این منطقه خبر داد .
چهارشنبه 30 مرداد 1398

آتش نشانی شهر گلستان عزادار شد/یکی از فرماندهان فداکار آتش نشانی درگذشت

آتش نشانی شهر گلستان عزادار شد/یکی از فرماندهان فداکار آتش نشانی درگذشت یکی از فرماندهان فداکار آتش نشانی شهر گلستان بدلیل ایست قلبی در هنگام خواب درگذشت .
چهارشنبه 30 مرداد 1398

برگزاری آئین تجلیل از سادات و حافظین قرآن کریم در بقعه امامزاده باقر (ع)

برگزاری آئین تجلیل از سادات و حافظین قرآن کریم در بقعه امامزاده باقر (ع) با حضور فرماندار بهارستان،آئین تجلیل از سادات و حافظین قرآن کریم همزمان با روز عید غدیر خم در بقعه امامزاده باقر (ع) برگزار شد .
چهارشنبه 30 مرداد 1398

ناامنی بوستان های شهرستان بهارستان برای افراد معتاد و بزهکار

ناامنی بوستان های شهرستان بهارستان برای افراد معتاد و بزهکار در ادامه پیگیری های فرماندار بهارستان و عوامل نیروی انتظامی،عرصه های عمومی برای فعالیت و انجام هرگونه اقدام مخرب توسط افراد بزهکار ناامن شده است .
چهارشنبه 30 مرداد 1398

برگزاری نشست آموزشی تغذیه دوران شیردهی در بهارستان

برگزاری نشست آموزشی تغذیه دوران شیردهی در بهارستان نشست آموزشی تغذیه دوران شیردهی به مناسبت هفته تغذیه با شیرمادر با حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان در شهرستان بهارستان برگزار شد.
چهارشنبه 30 مرداد 1398