En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

برگزاری جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) شهرستان بهارستان

برگزاری جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) شهرستان بهارستان جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) شهرستان بهارستان برگزار شد.
پنجشنبه 26 ارديبهشت 1398

موسوی :آموزش خانواده ها در اولویت برنامه های شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان است

موسوی :آموزش خانواده ها در اولویت برنامه های شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان است معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان بهارستان گفت : آموزش خانواده ها در راستای کاهش تقاضا و مقابله با شیوع اعتیاد در اولویت برنامه ها ی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدرشهرستان بهارستان است .
پنجشنبه 26 ارديبهشت 1398

گام های بلند شهرداری نسیم شهر در راستای توسعه و بهسازی فضای سبز

گام های بلند شهرداری نسیم شهر در راستای توسعه و بهسازی فضای سبز شهردار نسیم شهر گفت ؛فضای سبز، به عنوان بخشی از کالبد و بافت شهرها از دیرباز رابطه بسیار نزدیک و تنگاتنگی با زندگی مردم داشته است و در حال حاضر یکی از ضرورت های اجتناب ناپذیر خدمات شهری شهرداری ها می باشد
چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398

برگزاری سومین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان بهارستان

برگزاری سومین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان بهارستان سومین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان بهارستان برگزار شد.
چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398

فرماندار بهارستان : حمایت از خانواده های زندانیان منجر به کاهش آسیب های اجتماعی می شود

فرماندار بهارستان : حمایت از خانواده های زندانیان  منجر به کاهش آسیب های اجتماعی می شود فرماندار شهرستان بهارستان اظهار داشت : حمایت از خانواده های زندانیان جرایم غیر عمد منجر به کاهش آسیب های اجتماعی می شود.
سه شنبه 24 ارديبهشت 1398

شورای هماهنگی پدافند غیرعامل شهرستان بهارستان رتبه اول استان تهران را کسب کرد

شورای هماهنگی پدافند غیرعامل شهرستان بهارستان رتبه اول استان تهران را کسب کرد شورای هماهنگی پدافند غیرعامل شهرستان بهارستان رتبه اول استان تهران را در سال 1397 کسب کرد .
سه شنبه 24 ارديبهشت 1398

تاکید معاون سیاسی فرماندار بهارستان بر افزایش فعالیتهای دانشجویی در شهرستان

تاکید معاون سیاسی فرماندار بهارستان بر افزایش فعالیتهای دانشجویی در شهرستان معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان بهارستان بر افزایش فعالیتهای دانشجویی در شهرستان تاکید کرد .
سه شنبه 24 ارديبهشت 1398

پر و مسلوب المنفعه شدن 89 چاه غیرمجاز در شهرستان بهارستان

پر و مسلوب المنفعه شدن 89 چاه غیرمجاز در شهرستان بهارستان مدیر امور منابع آب رباط کریم و بهارستان گفت: 89 حلقه چاه غیر مجاز طی سال ۹۷ در محدوده شهرستان بهارستان پر و مسلوب المنفعه شد.
سه شنبه 24 ارديبهشت 1398

بازدید اعضای کمیته تنظیم بازار بهارستان از روند توزیع شکر و برنج دولتی در شهرستان

بازدید اعضای کمیته تنظیم بازار بهارستان از روند توزیع شکر و برنج دولتی در شهرستان اعضای کمیته تنظیم بازار شهرستان بهارستان صبح امروز از روند توزیع شکر و برنج دولتی در شهرستان بازدید کردند.
دوشنبه 23 ارديبهشت 1398

توزیع 425 تن برنج و شکر در شهرستان بهارستان در ماه رمضان

توزیع 425 تن برنج و شکر در شهرستان بهارستان در ماه رمضان فرماندار بهارستان از توزیع 425 تن برنج و شکر در شهرستان بهارستان در ماه مبارک رمضان خبر داد.
يکشنبه 22 ارديبهشت 1398