En
تاریخ : چهارشنبه 19 خرداد 1400
کد 8257

تمهیدی :

تمامی اجزاء انتخابات بر اساس قانون اجرا می شود/ انتخابات موجب اقتدار، عظمت و امنیت کشور عزیزمان ایران خواهد بود

فرماندار بهارستان گفت: تمامی اجزاء انتخابات بر اساس قانون اجرا می شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان، هادی تمهیدی فرماندار و رئیس هیات اجرایی انتخابات  شهرستان بهارستان در گردهمایی آموزشی نامزدهای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شهرستان بهارستان که در مصلی شهر گلستان برگزار شد، اظهار داشت: با هماهنگی ، همکاری ورعایت دقیق قانون توسط تمامی اجزاء انتخابات رویداد مهم و اساسی انتخابات با اقتدار، عظمت، صلابت و امنیت برگزار خواهد شد.

وی افزود: تمامی اجزاء انتخابات بر اساس قانون اجرا می شود.

تمهیدی تصریح کرد: انتخابات بر سه ضلع اساسی استوار است.

وی عوامل اجرایی و نظارتی ، نامزدها و رای دهندگان را سه ضلع اساسی انتخابات دانست و گفت: در قانون برای هر سه ضلع تکالیفی تعیین شده است و چنانچه همه اجزاء این سه ضلع قانون را رعایت کنند انتخابات در کمال ارامش و امنیت برگزار خواهد شد .
 
فرماندار بهارستان در ادامه با بیان اینکه در بخش های اجرایی که به عهده ستاد انتخابات است تا کنون ضمن رعایت بی طرفی براساس قانون عمل کرده ایم ، اظهار داشت: چنانچه نامزدهای انتخابات تبلیغات خود را بر اساس قانون انجام دهند نیازی به اقدامات سلبی توسط دستگاههای نظارتی نخواهد بود‌.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان بهارستان اذعان داشت: قوانین و مقررات باید توسط  ما به عنوان مجریان و ناظرین در انتخابات، شما به عنوان داوطلبین و مردم به عنوان انتخاب کنندگان به عنوان سه ظلع مهم در انتخابات اجرا شود.

تمهیدی ضمن تاکید بر اینکه تمامی تخلفات توسط عوامل ذی صلاح رصد و مستند سازی می شود، تصریح کرد: تخلفاتی نظیر تبلیغات زود هنگام، نصب بنر خارج از چهار چوب، برگزاری کارناوال و... از دید عوامل اجرایی، نظارتی و قضایی دور نخواهند ماند و بی شک با متخلفین برخورد خواهد شد.

فرماندار بهارستان در خاتمه با بیان اینکه انتخابات سرشار از هیجان و التهاب است، خاطر نشان کرد، داوطلبین می بایست در این ایام سعه صدر داشته باشند و حامیان خود را هم به آرامش دعوت کنند و از اقدامات تنش افرین پرهیز نمایند.

 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 19 خرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 12