En
تاریخ : چهارشنبه 21 مهر 1400
کد 8648

تاکید فرماندار بر استفاده حداکثری از ظرفیت هنرمندان بهارستانی در رویدادها و برنامه های شهرستان

فرماندار بهارستان بر استفاده حداکثری از ظرفیت هنرمندان بهارستانی در رویدادها و برنامه های شهرستان تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری  شهرستان بهارستان، آئین گرامیداشت روز لسان الغیب شیخ حافظ شیرازی و روز عصای سفید و تجلیل از هنرمندان شهرستان با حضور هادی تمهیدی فرماندار و بخشداران و مسئولین ادارات و هنرمندان شهرستان به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری و شورای اسلامی نسیم شهر  در سالن سینمای این شهر برگزار شد.

در این مراسم فرماندار بهارستان گفت: هنر بخش جدایی ناپذیر زندگی روزمره ایرانیان است و شخصیتهای بزرگی همچون حافظ ، سعدی ، رودکی و مولانا تاثیر بسزایی در تاریخ و تمدن ایران داشتند.

وی اظهار داشت: در شهرستان بهارستان نیز هنرمندان بزرگ و توانمندی حضور دارند که در رویدادها و مناسبت های گذشته از حضور و هنرنمایی هنرمندان عزیز بهارستانی بهره مند شده ایم.

تمهیدی با بیان اینکه حضور و هنرنمایی هنرمندان شهرستان در برنامه های گوناگون باعث  دلگرمی و تشویق این عزیزان می شود تصریح کرد: می بایست از ظرفیت هنرمندان بیش از پیش استفاده شود .

فرماندار بهارستان در ادامه سخنان خود با تبریک روز جهانی عصای سفید، گفت: روشن دلان گرامی به رغم وجود محدودیت به موفقیتهای مهمی دست یافته اند .

وی با اشاره به مشکلات و نقصان های موجود در جامعه تصریح کرد:  مشکلات متعدد روشندلان عزیز قابل کتمان نبوده و می بایست با برنامه ریزی و احصاء این مشکلات بویژه در زمینه مناسب سازی شهری در مسیر تحقق مطالبات نابینایان تلاش لازم صورت پذیرد.

 تمیدی تصریح کرد: مناسب سازی معابر یکی از خواسته های به حق و ناچیز این گروه از جامعه است.

 فرماندار بهارستان گفت: شهرداران می بایست کارگروهی را با حضور روشن دلان تشکیل داده و تصمیمات لازم را اتخاذ نمایند.


 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 21 مهر 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 11